Anastasia Sysoeva vs. Tal Zinn 30.09.2019

Anastasia Sysoeva vs. Tal Zinn 30.09.2019 - W15 Norman - porovnanie

ZÁPAS

30.09.191. kolo kval.Anastasia Sysoeva Tal Zinn 6-0, 6-0 USA W15 Norman tvrdý

ŠTATISTIKY

6-0

Anastasia Sysoeva
Rusko
05.04.03, 16 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
21.07.00, 19 rokov







Tal Zinn
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Anastasia Sysoeva vs. Tal Zinn - Vzájomné zápasy

30.09.191. kolo kval.Anastasia SysoevaTal Zinn6-0, 6-0 detail zápasuUSA W15 Norman tvrdý

Anastasia Sysoeva - posledné zápasy

USA W25 Florence - tvrdý
13.10.19
1. kolo kval.
vs. Andie K. Daniell1-6, 0-6 prehradetail zápasu
USA W25 Hilton - antuka
07.10.19
2. kolo kval.
vs. Keisha R. Clousing7-5, 0-6, 4-10 prehradetail zápasu
USA W15 Norman - tvrdý
02.10.19
1. kolo
vs. Fernanda Labrana3-6, 1-6 prehradetail zápasu
01.10.19
kvalifik.
vs. Mary Closs7-5, 3-6, 10-3 výhradetail zápasu
30.09.19
1. kolo kval.
vs. Tal Zinn6-0, 6-0 výhradetail zápasu
USA W15 Lawrence - tvrdý
10.09.19
kvalifik.
vs. Isabel Adrover Gallego6-74, 3-6 prehradetail zápasu
09.09.19
1. kolo kval.
vs. Vasiliki Karvouni6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
30.08.19
štvrťfinále
vs. Aleksandra Pitak2-6, 1-6 prehradetail zápasu
29.08.19
2. kolo
vs. Stephanie Kent6-4, 6-0 výhradetail zápasu
28.08.19
1. kolo
vs. Haley Giavara6-3, 6-4 výhradetail zápasu
27.08.19
kvalifik.
vs. Valeria Vigil Escobar6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
21.08.19
1. kolo
vs. Emilie Lindh Gallagher2-6, 1-6 prehradetail zápasu
20.08.19
kvalifik.
vs. Ayan Broomfield4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
14.08.19
1. kolo
vs. Aleksandra Pitak6-3, 3-6, 6-75 prehradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
29.07.19
kvalifik.
vs. Magdalena Stoilkovska3-6, 6-73 prehradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
26.07.19
štvrťfinále
vs. Thaisa Grana Pedretti4-6, 3-6 prehradetail zápasu
25.07.19
2. kolo
vs. Tiphanie Fiquet6-2, Tiphanie Fiquet - skrečvýhradetail zápasu
24.07.19
1. kolo
vs. Eimi Friant6-0, 7-5 výhradetail zápasu
23.07.19
1. kolo kval.
vs. Zora Hudson6-1, 6-1 výhradetail zápasu
23.07.19
kvalifik.
vs. Clara Vlasselaer6-3, 6-74, 10-7 výhradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Anastasia Chikalkina2-6, 6-0, 3-10 prehradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Maria Kozyreva6-73, 1-6 prehradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
03.07.19
kvalifik.
vs. Bryn Johnson6-2, 6-1 výhradetail zápasu
03.07.19
1. kolo
vs. Kirsten-Andrea Weedon1-6, 4-6 prehradetail zápasu
01.07.19
1. kolo kval.
vs. Diana Tkachenko6-3, 7-66 výhradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
24.06.19
1. kolo kval.
vs. Camille Verden Anderson1-6, 6-2, 2-10 prehradetail zápasu
USA W15 Wesley - antuka
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Megan Mccray7-66, 4-6, 5-10 prehradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
14.05.19
kvalifik.
vs. Ekaterina Ovcharenko4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
07.05.19
1. kolo
vs. Ilay Yoruk3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
01.05.19
1. kolo
vs. Carmen Schultheiss6-1, 3-6, 5-7 prehradetail zápasu

Tal Zinn - posledné zápasy

USA W15 Norman - tvrdý
30.09.19
1. kolo kval.
vs. Anastasia Sysoeva0-6, 0-6 prehradetail zápasu
Izrael W15 Sajur - tvrdý
02.09.19
1. kolo kval.
vs. Hili Kronzon2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Izrael W25 Kiryat - tvrdý
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Neta Tamir3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Izrael Ofakim - tvrdý
14.10.18
1. kolo kval.
vs. Shachf Lieberman0-6, 0-6 prehradetail zápasu
Romania Targu Jiu - antuka
31.07.17
1. kolo kval.
vs. Samantha Harris1-6, 0-6 prehradetail zápasu
Romania Targu Jiu - antuka
24.07.17
1. kolo kval.
vs. Izabela Gabriela Novac0-6, 0-6 prehradetail zápasu
Romania Targu Jiu - antuka
17.07.17
1. kolo kval.
vs. Nicoleta Cristina Bajescu2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Izrael Tel Aviv - tvrdý
26.06.17
2. kolo kval.
vs. Yuval Keren0-6, 3-6 prehradetail zápasu
Izrael Herzlia - tvrdý
19.06.17
1. kolo kval.
vs. Shani Gatterer0-6, 1-6 prehradetail zápasu
Izrael Akko - tvrdý
01.05.17
kvalifik.
vs. Tamara Barad Itzhaki1-6, 0-6 prehradetail zápasu
01.05.17
1. kolo kval.
vs. May Zohar6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Izrael Tel Aviv - tvrdý
05.12.16
2. kolo kval.
vs. Alicja Zduniak1-6, 0-6 prehradetail zápasu
05.12.16
1. kolo kval.
vs. Nitzan Bruner6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Izrael Ramat Hasharon - tvrdý
04.10.16
1. kolo
vs. Madeleine Kobelt0-6, 0-6 prehradetail zápasu
Izrael Kiryat Gat - tvrdý
19.09.16
1. kolo kval.
vs. Liron Sasson4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Izrael Ashkelon - tvrdý
14.09.16
1. kolo
vs. Vlada Katic0-6, 0-6 prehradetail zápasu
Izrael Akko - tvrdý
06.06.16
kvalifik.
vs. Nicole Khirin3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Izrael Kiryat Shmona - tvrdý
30.05.16
kvalifik.
vs. Riva Hondiashvili1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Izrael Tel Aviv - tvrdý
23.05.16
1. kolo kval.
vs. Vered Bert1-6, 3-6 prehradetail zápasu
Izrael Tel Aviv - tvrdý
16.05.16
2. kolo kval.
vs. Alexa Ryngler1-6, 0-6 prehradetail zápasu
Izrael Ramat Hasharon - tvrdý
19.10.15
2. kolo kval.
vs. Marharyta Smolyak6-0, 6-2 výhradetail zápasu
19.10.15
kvalifik.
vs. Shelly Krolitzky0-6, 0-6 prehradetail zápasu
Izrael Netanya - tvrdý
18.05.15
kvalifik.
vs. Tamara Barad Itzhaki0-6, 1-6 prehradetail zápasu
Izrael Ashkelon - tvrdý
04.05.15
kvalifik.
vs. Lina Glushko1-6, 1-6 prehradetail zápasu
<