INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Chelsea Vanhoutte vs. Anastasia Sukhotina - Vzájomné zápasy
10.10.18 | 1. kolo | Anastasia Sukhotina | Chelsea Vanhoutte | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Chelsea Vanhoutte form & Anastasia Sukhotina form
Chelsea Vanhoutte - posledné zápasy
W25 Slobozia - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Viktoriia Dema | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Alice Nicoleta Petrache | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Julie Myatovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Marie Vogt | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Emilie Elde | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Rixt Van Der Werff | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Shannon Bovy | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
25.08.23 2. kolo | vs. Veronika Podrez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Carla Markus | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Rikke De Koning | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Warda Ait El Bachir | 7-5, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 7-66, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Laia Petretic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
28.03.23 kvalifik. | vs. Miyu Kageyama | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Amiens - antuka | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Chia Yi Tsao | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Anastasia Sukhotina - posledné zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.24 semifinále | vs. Valeriya Yushchenko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.04.24 štvrťfinále | vs. Gozal Ainitdinova | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Kseniya Yersh | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.04.24 2. kolo | vs. Satima Toregen | Satima Toregen - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Remika Ohashi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 5-7, 0-2, - Anastasia Sukhotina - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Xichen Zhao | 6-73, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Xichen Zhao | 7-5, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Laura Cilekova | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Cara Korhonen | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Alessia Popescu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Mateva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Alina Charaeva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 5-5, Anastasia Gasanova - skreč | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Ranim Rassil | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Lya Fernandez | 6-74, 1-6 | detail zápasu |