Rusko
06.03.02, 22 rokov
06.03.02, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Alisa Rastegaeva vs. Anastasia Sukhotina - Vzájomné zápasy
04.08.18 | 1. kolo kval. | Anastasia Sukhotina | Alisa Rastegaeva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Kazan | antuka |
Alisa Rastegaeva form & Anastasia Sukhotina form
Alisa Rastegaeva - posledné zápasy
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Sofiya Chekhlystova | 0-6, 0-4, - Alisa Rastegaeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 1-6, - Alisa Rastegaeva - skreč | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Viktoriia Dema | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Laura Kubacakova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Penza - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Darya Gaifullina | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Elizaveta Volodko | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Ksenia Kolesnikova | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Barbare Eristavi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 2-5, - Alisa Rastegaeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Maria Toma | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.19 kvalifik. | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Yolande Leacock | Yolande Leacock - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Polina Golubovskaya | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Aya El Sayed | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Emma Zakordoniec | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
12.12.18 1. kolo | vs. Lana Sipek | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Charlotte Roemer | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Kerstin Peckl | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
19.11.18 kvalifik. | vs. Vickie Trocker | 7-5, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Katarzyna Pitak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
24.09.18 1. kolo | vs. Maria Shusharina | 0-6, 0-3, - Alisa Rastegaeva - skreč | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
16.09.18 kvalifik. | vs. Olga Terteac | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Darya Yelfimova | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
10.09.18 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Anastasia Sukhotina - posledné zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Remika Ohashi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 5-7, 0-2, - Anastasia Sukhotina - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Xichen Zhao | 6-73, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Xichen Zhao | 7-5, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Laura Cilekova | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Cara Korhonen | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Alessia Popescu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Mateva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Alina Charaeva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 5-5, Anastasia Gasanova - skreč | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Ranim Rassil | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Lya Fernandez | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Aglaya Fedorova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.23 štvrťfinále | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu |