Belgicko
30.09.98, 25 rokov
30.09.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Anastasia Smirnova vs. Merel Hoedt - Vzájomné zápasy
22.06.15 | 1. kolo kval. | Anastasia Smirnova | Merel Hoedt | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Breda | antuka |
Anastasia Smirnova form & Merel Hoedt form
Anastasia Smirnova - posledné zápasy
Hammamet - antuka | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
06.11.17 kvalifik. | vs. Feriel Mahbouli | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Mathilde Devits | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Saint Malo - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Seone Mendez | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo | vs. Catherine Chantraine | 6-74, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.17 kvalifik. | vs. Lucia Zelenka | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
18.07.17 1. kolo | vs. Axana Mareen | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Wiesbaden - antuka | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Storm Hunter | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Dijon - tvrdý I. | ||||
03.04.17 kvalifik. | vs. Lea Tholey | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Alexandra Thomas | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Le Havre - antuka | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Margaux Rouvroy | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Amiens - antuka | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Annelou Nab | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.17 2. kolo kval. | vs. Camille Sireix | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Altenkirchen - koberec | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Natalie Proese | 6-2, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
13.02.17 2. kolo kval. | vs. Katharina Gerlach | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
17.01.17 1. kolo | vs. Marine Partaud | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
12.01.17 2. kolo | vs. Julia Grabher | 1-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.17 1. kolo | vs. Verena Meliss | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Loughborough - tvrdý I. | ||||
24.10.16 kvalifik. | vs. Eden Richardson | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Anna Popescu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Ismaning - koberec | ||||
17.10.16 2. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Clermont Ferrand - tvrdý I. | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Emma Bardet | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.16 kvalifik. | vs. Theo Gravouil | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Saint Malo - antuka | ||||
19.09.16 2. kolo kval. | vs. Beatriz Haddad Maia | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Luna Dormet | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
14.09.16 2. kolo | vs. Justyna Jegiolka | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.16 1. kolo | vs. Claudia Coppola | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Engis - antuka | ||||
05.09.16 1. kolo | vs. Michaela Boev | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
23.08.16 1. kolo | vs. Carla Touly | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rebecq - antuka | ||||
04.08.16 2. kolo | vs. Klaartje Liebens | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Merel Hoedt - posledné zápasy
W15 Le - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Enola Chiesa | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Margot Phanthala | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Lulu Sun | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Sarah Van Emst | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Iulia Bucea | 6-76, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Johanne Svendsen | 6-1, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Liz Badde | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Mia Pohankova | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Kate Mansfield | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Lian Tran | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu |