ZÁPAS
07.02.19 | 2. kolo | Anastasia Pribylova | Shaline-Doreen Pipa | 6-4, 6-0 | W15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Anastasia Pribylova | Shaline-Doreen Pipa | |
1. podanie % | 19/38 (50%) | 36/58 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 17/19 (89%) | 18/36 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/19 (68%) | 8/22 (36%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 32/58 (55%) | 8/38 (21%) |
Vyhrané body celkom | 62/96 (65%) | 34/96 (35%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Anastasia Pribylova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Shaline-Doreen Pipa | |
1-1 | Shaline-Doreen Pipa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anastasia Pribylova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Shaline-Doreen Pipa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
3-2 | Shaline-Doreen Pipa | |
3-3 | Shaline-Doreen Pipa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-3 | Shaline-Doreen Pipa | |
Anastasia Pribylova | 5-3 | |
0-0, 40-15 | ||
Anastasia Pribylova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Shaline-Doreen Pipa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Pribylova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Shaline-Doreen Pipa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-0 | Shaline-Doreen Pipa | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-0 | Shaline-Doreen Pipa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Pribylova | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
13.03.99, 25 rokov
13.03.99, 25 rokov
Anastasia Pribylova vs. Shaline-Doreen Pipa - Vzájomné zápasy
07.02.19 | 2. kolo | Anastasia Pribylova | Shaline-Doreen Pipa | 6-4, 6-0 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Anastasia Pribylova form & Shaline-Doreen Pipa form
Anastasia Pribylova - posledné zápasy
W60 Olomouc - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.04.21 štvrťfinále | vs. Magali Kempen | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
08.04.21 2. kolo | vs. Andrea Renee Villarreal | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
06.04.21 1. kolo | vs. Maria Marfutina | 1-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.04.21 štvrťfinále | vs. Magali Kempen | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.04.21 2. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
31.03.21 1. kolo | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.03.21 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.03.21 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.21 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.02.21 1. kolo | vs. Sandra Samir | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Miyabi Inoue | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Shiho Akita | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
03.09.20 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 6-1, 2-10 | detail zápasu | |
03.09.20 1. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
01.09.20 1. kolo | vs. Alice Tubello | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.20 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Lea Tholey | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Polina Leykina | 6-710, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.07.20 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
25.07.20 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
19.07.20 1. kolo | vs. Manon Leonard | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.20 1. kolo | vs. Anna Pribylova | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Shaline-Doreen Pipa - posledné zápasy
W25 Braunschweig - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.19 kvalifik. | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Amiens - antuka | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Capucine Sanoner | 6-0, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
04.03.19 kvalifik. | vs. Julia Payola | 4-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.02.19 1. kolo | vs. Tamara Bizhukova | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.01.19 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
28.01.19 kvalifik. | vs. Katerina Krizova | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Sandy Marti | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Tiffany William | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.18 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Melis Yasar | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Akiko Omae | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Ines Murta | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Teliana Pereira | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Dublin - koberec | ||||
02.08.18 2. kolo | vs. Sasha Hill | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.08.18 2. kolo | vs. Sasha Hill | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.18 1. kolo | vs. Zara Ryan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
01.08.18 1. kolo | vs. Zara Ryan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Darmstadt - antuka | ||||
16.07.18 kvalifik. | vs. Melanie Klaffner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Gabriela Lee | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Den Haag - antuka | ||||
02.07.18 kvalifik. | vs. Jantje Tilbuerger | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Sihem Bellahouel | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Karly Olson | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
29.06.18 štvrťfinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.18 2. kolo | vs. Mina Hodzic | 6-3, 6-4 | detail zápasu |