ZÁPAS
18.10.18 | 2. kolo | Anastasia Pribylova | Shachf Lieberman | 6-0, 6-2 | Ofakim | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Anastasia Pribylova | Shachf Lieberman | |
1. podanie % | 33/44 (75%) | 26/40 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/33 (88%) | 13/26 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 4/11 (36%) | 3/14 (21%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/40 (60%) | 11/44 (25%) |
Vyhrané body celkom | 57/84 (68%) | 27/84 (32%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Anastasia Pribylova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Shachf Lieberman | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Shachf Lieberman | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Pribylova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Shachf Lieberman | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Pribylova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Shachf Lieberman | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Pribylova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Shachf Lieberman | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
2-1 | Shachf Lieberman | |
0-0, 40-15[BP] | ||
3-1 | Shachf Lieberman | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Pribylova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Anastasia Pribylova | 5-1 | |
0-0, 40-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Anastasia Pribylova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
10.04.03, 20 rokov
10.04.03, 20 rokov
Anastasia Pribylova vs. Shachf Lieberman - Vzájomné zápasy
18.10.18 | 2. kolo | Anastasia Pribylova | Shachf Lieberman | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Ofakim | tvrdý |
Anastasia Pribylova form & Shachf Lieberman form
Anastasia Pribylova - posledné zápasy
W60 Olomouc - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.04.21 štvrťfinále | vs. Magali Kempen | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
08.04.21 2. kolo | vs. Andrea Renee Villarreal | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
06.04.21 1. kolo | vs. Maria Marfutina | 1-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.04.21 štvrťfinále | vs. Magali Kempen | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.04.21 2. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
31.03.21 1. kolo | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.03.21 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.03.21 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.21 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.02.21 1. kolo | vs. Sandra Samir | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Miyabi Inoue | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Shiho Akita | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
03.09.20 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 6-1, 2-10 | detail zápasu | |
03.09.20 1. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.20 1. kolo | vs. Alice Tubello | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.09.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
31.08.20 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Lea Tholey | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Polina Leykina | 6-710, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.07.20 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
25.07.20 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
19.07.20 1. kolo | vs. Manon Leonard | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.20 1. kolo | vs. Anna Pribylova | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Shachf Lieberman - posledné zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Mariia Masiianskaia | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Eleni Christofi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. June Bjork | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Frederikke Alberte Pape | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
18.07.23 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Andjela Lazarevic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Suana Tucakovic | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Elena Micic | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Aleksandra Stevanovic | 6-2, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Gurugram - tvrdý | ||||
21.02.23 kvalifik. | vs. Julia Lovqvist | 5-7, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Yashaswini Panwar | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
09.02.23 2. kolo | vs. Vanessa Ersoz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.23 1. kolo | vs. Paavanii Paathak | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Meitar - tvrdý | ||||
14.11.22 1. kolo | vs. Maria Timofeeva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.22 kvalifik. | vs. Noa Major | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Natalia Kowalczyk | 7-5, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
31.10.22 kvalifik. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Rasha Khourssany | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Viktoria Veleva | 4-6, 7-62, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.22 kvalifik. | vs. Caterina Odorizzi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.22 kvalifik. | vs. Viktoria Veleva | 7-5, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 6-1, 6-2 | detail zápasu |