Česká republika
14.12.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Česká republika
28.05.01, 22 rokov
Česká republika
15.05.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Česká republika
01.03.96, 28 rokov
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Anastasia Detiuc/Johana Markova vs. Karolina Kubanova/Nikola Tomanova - Vzájomné zápasy
02.09.19 | semifinále | Anastasia Detiuc/Johana Markova | Karolina Kubanova/Nikola Tomanova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W25 Prague | antuka |
15.07.19 | 1. kolo | Anastasia Detiuc/Johana Markova | Karolina Kubanova/Nikola Tomanova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W25 Olomouc | antuka |
Anastasia Detiuc form & Karolina Kubanova form
Anastasia Detiuc/Johana Markova - posledné zápasy
W60 Prague - antuka |
04.05.22 1. kolo | vs. Nagi Hanatani/Moyuka Uchijima | 3-6, 4-6 | | detail zápasu |
W25 Prague - antuka |
07.05.21 semifinále | vs. Anna Bondar/Kimberley Zimmermann | 6-74, 3-6 | | detail zápasu |
06.05.21 štvrťfinále | vs. En Shuo Liang/Shalimar Talbi | 7-5, 6-78, 12-10 | | detail zápasu |
W60 Bellinzona - antuka |
09.04.21 semifinále | vs. Anna Danilina/Ekaterine Gorgodze | 2-6, 2-6 | | detail zápasu |
08.04.21 štvrťfinále | vs. Lidziya Marozava/Andreea Mitu | 7-64, 3-6, 10-8 | | detail zápasu |
06.04.21 1. kolo | vs. Livia Airoldi/Ylena In-Albon | 6-2, 6-3 | | detail zápasu |
W15 Antalya - antuka |
16.03.21 1. kolo | vs. Jessie Aney/Sohyun Park | 5-7, 5-7 | | detail zápasu |
W15 Antalya - antuka |
09.03.21 1. kolo | vs. Darya Astakhova/Nika Radisic | 7-62, 3-6, 9-11 | | detail zápasu |
W25 Frydek - antuka |
19.09.20 finále | vs. Miriam Kolodziejova/Jesika Maleckova | 6-1, 6-4 | | detail zápasu |
18.09.20 štvrťfinále | vs. Sofia Sewing/Katie Volynets | 6-4, 6-3 | | detail zápasu |
18.09.20 semifinále | vs. Jamie Loeb/Grace Min | 6-2, 6-4 | | detail zápasu |
15.09.20 1. kolo | vs. Kristyna Lavickova/Ivana Sebestova | 6-0, 6-4 | | detail zápasu |
W25 Prague - antuka |
12.09.20 finále | vs. Sofia Sewing/Katie Volynets | 6-2, 6-1 | | detail zápasu |
11.09.20 semifinále | vs. Jamie Loeb/Renata Zarazua | 6-1, 6-1 | | detail zápasu |
10.09.20 štvrťfinále | vs. Miriam Kolodziejova/Jesika Maleckova | 6-2, 6-74, 10-4 | | detail zápasu |
08.09.20 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson/Sarka Richterova | 6-3, 2-6, 10-7 | | detail zápasu |
Prague - antuka |
04.09.20 štvrťfinále | vs. Leonie Kung/Mayar Sherif | 6-1, 3-6, 7-10 | | detail zápasu |
02.09.20 2. kolo | vs. Anna Danilina/Yana Sizikova | 6-1, 6-2 | | detail zápasu |
31.08.20 1. kolo | vs. Amina Anshba/Ekaterina Yashina | 6-1, 6-1 | | detail zápasu |
W25 Prague - antuka |
02.09.19 štvrťfinále | vs. Ania Hertel/Anastasiya Shoshyna | 7-5, 7-5 | | detail zápasu |
02.09.19 semifinále | vs. Karolina Kubanova/Nikola Tomanova | 6-3, 6-3 | | detail zápasu |
02.09.19 finále | vs. Ekaterina Kazionova/Anastasiya Komardina | 6-1, 6-3 | | detail zápasu |
02.09.19 1. kolo | vs. Ange Oby Kajuru/Anna Siskova | 6-2, 7-65 | | detail zápasu |
W25 Prague - antuka |
26.08.19 1. kolo | vs. Magali Kempen/Chantal Skamlova | 6-2, 6-2 | | detail zápasu |
26.08.19 štvrťfinále | vs. Veronika Erjavec/Nika Radisic | 6-4, 3-6, 6-10 | | detail zápasu |
W25+H Leipzig - antuka |
12.08.19 1. kolo | vs. Marie Benoit/Valeriya Strakhova | 2-6, 5-7 | | detail zápasu |
W60 Warsaw - antuka |
05.08.19 štvrťfinále | vs. Ilona Kremen/Iryna Shymanovich | 3-6, 6-1, 10-4 | | detail zápasu |
05.08.19 semifinále | vs. Maja Chwalinska/Ulrikke Eikeri | 4-6, 5-7 | | detail zápasu |
05.08.19 1. kolo | vs. Elitsa Kostova/Tereza Mihalikova | 6-4, 7-63 | | detail zápasu |
W25 Olomouc - antuka |
15.07.19 semifinále | vs. Amina Anshba/Martina Colmegna | 6-4, 6-3 | | detail zápasu |
Karolina Kubanova/Nikola Tomanova - posledné zápasy
W25 Jablonec - antuka |
15.09.21 1. kolo | vs. Alexandra Bozovic/Alexandra Osborne | 6-74, 5-7 | | detail zápasu |
W60 Prerov - antuka |
27.08.21 štvrťfinále | vs. Anastasia Detiuc/Andrea Gamiz | 1-6, 4-6 | | detail zápasu |
24.08.21 1. kolo | vs. Dominika Salkova/Darja Vidmanova | 6-2, 4-6, 10-8 | | detail zápasu |
W60 Olomouc - antuka |
21.07.21 1. kolo | vs. Elizabeth Halbauer/Katerina Stewart | 6-73, 4-6 | | detail zápasu |
W60 Stare - antuka |
15.06.21 1. kolo | vs. Whitney Osuigwe/Gabriela Lee | 5-7, 6-2, 5-10 | | detail zápasu |
W25 Frydek - antuka |
16.09.20 1. kolo | vs. Jamie Loeb/Grace Min | 6-2, 5-7, 9-11 | | detail zápasu |
W25 Trnava - tvrdý I. |
11.02.20 1. kolo | vs. Anna Bondar/Tereza Mihalikova | 3-6, 2-6 | | detail zápasu |
W15 Milovice - tvrdý I. |
25.11.19 semifinále | vs. Aleksandra Pospelova/Anastasia Tikhonova | 6-75, 6-4, 8-10 | | detail zápasu |
25.11.19 štvrťfinále | vs. Ange Oby Kajuru/Laetitia Pulchartova | 7-5, 6-4 | | detail zápasu |
W25 Brno - antuka |
23.09.19 štvrťfinále | vs. Ania Hertel/Vivien Juhaszova | 6-0, 6-75, 9-11 | | detail zápasu |
W25 Frydek - antuka |
09.09.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova/Anna Siskova | 7-611, 7-5 | | detail zápasu |
09.09.19 štvrťfinále | vs. Oana Georgeta Simion/Julia Lohoff | 3-6, 2-6 | | detail zápasu |
W25 Prague - antuka |
02.09.19 štvrťfinále | vs. Denisa Hindova/Kristyna Lavickova | 6-3, 6-3 | | detail zápasu |
02.09.19 semifinále | vs. Anastasia Detiuc/Johana Markova | 3-6, 3-6 | | detail zápasu |
02.09.19 1. kolo | vs. Polina Leykina/Alica Rusova | 6-0, 7-5 | | detail zápasu |
W25 Prague - antuka |
26.08.19 1. kolo | vs. Katarzyna Piter/Anastasiya Shoshyna | 2-6, 6-1, 9-11 | | detail zápasu |
W25 Bytom - antuka |
22.07.19 semifinále | vs. Maryna Chernyshova/Daria Lodikova | 7-63, 4-6, 14-16 | | detail zápasu |
22.07.19 1. kolo | vs. Regina Husak/Emma Zakordoniec | 6-0, 6-0 | | detail zápasu |
22.07.19 štvrťfinále | vs. Viktoriia Dema/Victoria Muntean | 7-5, 6-73, 10-7 | | detail zápasu |
W25 Olomouc - antuka |
15.07.19 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc/Johana Markova | 1-6, 1-6 | | detail zápasu |
W25 Stuttgart - antuka |
01.07.19 semifinále | vs. Tamara Curovic/Chiara Scholl | 3-6, 6-76 | | detail zápasu |
01.07.19 1. kolo | vs. Cristina Ene/Leonie Kung | 6-1, 6-1 | | detail zápasu |
01.07.19 štvrťfinále | vs. Amina Anshba/Anastasia Detiuc | 6-4, 4-6, 10-4 | | detail zápasu |
W25 Prerov - antuka |
10.06.19 semifinále | vs. Diana Marcinkevica/Yana Morderger | 6-4, 5-7, 10-8 | | detail zápasu |
10.06.19 finále | vs. Katerina Mandelikova/Anna Morgina | 6-4, 7-62 | | detail zápasu |
10.06.19 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic/Bojana Marinkovic | 6-2, 6-2 | | detail zápasu |
10.06.19 štvrťfinále | vs. Barbara Gatica/Rebeca Pereira | 6-0, 6-1 | | detail zápasu |
W15 Antalya - antuka |
15.04.19 finále | vs. Franziska Kommer/Laura Schaeder | 6-3, 6-2 | | detail zápasu |
15.04.19 1. kolo | vs. Vivien Sandberg/Chantal Sauvant | 6-2, 6-1 | | detail zápasu |
15.04.19 štvrťfinále | vs. Mihaela Lorena Marculescu/Deniz Paykoc | 6-2, 6-3 | | detail zápasu |