Liudmila Samsonova vs. Anastasia Detiuc

Liudmila Samsonova vs. Anastasia Detiuc - Santa Margherita Di Pula - porovnanie

ZÁPAS

Liudmila Samsonova Anastasia Detiuc

ŠTATISTIKY


Liudmila Samsonova
Rusko
11.11.98, 19 rokov




350
119
15 653 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
14.12.98, 19 rokov




460
74
12 831 $
Anastasia Detiuc
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Liudmila Samsonova vs. Anastasia Detiuc - Vzájomné zápasy

16.04.18kvalifik.Anastasia DetiucLiudmila Samsonova1-6, 6-4, 6-2 detail zápasuItaly Santa Margherita antuka

Liudmila Samsonova - posledné zápasy

Italy Imola - koberec
17.07.18
1. kolo
vs. Verena Hofer6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Italy Torino - antuka
11.07.18
2. kolo
vs. Kaja Juvan4-6, 2-6 prehradetail zápasu
10.07.18
1. kolo
vs. Chloe Paquet6-4, 4-6, 6-4 výhradetail zápasu
09.07.18
kvalifik.
vs. Marie Temin7-5, 6-2 výhradetail zápasu
08.07.18
2. kolo kval.
vs. Claudia Franze6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Italy Rome - antuka
05.07.18
2. kolo
vs. Jil Teichmann2-6, 2-6 prehradetail zápasu
04.07.18
1. kolo
vs. Martina Trevisan7-5, 6-0 výhradetail zápasu
03.07.18
kvalifik.
vs. Martina Biagianti6-2, 6-3 výhradetail zápasu
02.07.18
2. kolo kval.
vs. Giorgia Marchetti6-3, 6-3 výhradetail zápasu
01.07.18
1. kolo kval.
vs. Giulia Crescenzi6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Italy Padova - antuka
17.06.18
finále
vs. Fiona Ferro5-7, 3-6 prehradetail zápasu
16.06.18
semifinále
vs. Martina Di Giuseppe6-2, 4-6, 6-2 výhradetail zápasu
15.06.18
štvrťfinále
vs. Tamara Zidansek Tamara Zidansek - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
14.06.18
2. kolo
vs. Anastasia Zarycka6-4, 5-7, 6-4 výhradetail zápasu
13.06.18
1. kolo
vs. Stefania Rubini6-4, 4-6, 6-4 výhradetail zápasu
11.06.18
kvalifik.
vs. Monica Cappelletti6-3, 6-3 výhradetail zápasu
10.06.18
1. kolo kval.
vs. Francesca Covi6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Italy Brescia - antuka
07.06.18
2. kolo
vs. Martina Trevisan6-2, 3-6, 4-6 prehradetail zápasu
06.06.18
1. kolo
vs. Nicoleta Dascalu6-1, 7-64 výhradetail zápasu
05.06.18
kvalifik.
vs. Nastassja Burnett7-5, 6-1 výhradetail zápasu
04.06.18
2. kolo kval.
vs. Federica Di Sarra6-2, 6-3 výhradetail zápasu
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Camilla Scala6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Italy Caserta - antuka
25.05.18
štvrťfinále
vs. Kimberley Zimmermann4-6, 2-6 prehradetail zápasu
24.05.18
2. kolo
vs. Giorgia Marchetti6-2, 6-4 výhradetail zápasu
23.05.18
1. kolo
vs. Anastasia Potapova3-6, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
20.05.18
1. kolo kval.
vs. Eva Siska6-2, 6-0 výhradetail zápasu
20.05.18
kvalifik.
vs. Nathaly Kurata6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Italy Rome - antuka
07.05.18
1. kolo
vs. Simona Waltert6-75, 2-6 prehradetail zápasu
06.05.18
kvalifik.
vs. Jule Niemeier6-3, 6-2 výhradetail zápasu
05.05.18
1. kolo kval.
vs. Carlotta Capanna6-0, 6-0 výhradetail zápasu

Anastasia Detiuc - posledné zápasy

Czech Republic Olomouc - antuka
17.07.18
1. kolo
vs. Nikola Breckova6-1, 4-6, 6-2 výhradetail zápasu
16.07.18
kvalifik.
vs. Pia Konig6-2, 6-2 výhradetail zápasu
15.07.18
2. kolo kval.
vs. Pernilla Mendesova6-3, 7-5 výhradetail zápasu
14.07.18
1. kolo kval.
vs. Kristyna Hrabalova6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Germany Versmold - antuka
09.07.18
2. kolo kval.
vs. Kimberley Zimmermann4-6, 6-2, 2-6 prehradetail zápasu
08.07.18
1. kolo kval.
vs. Yuliya Lysa6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Germany Aschaffenburg - antuka
06.07.18
štvrťfinále
vs. Katharina Hobgarski2-6, 4-6 prehradetail zápasu
05.07.18
2. kolo
vs. Monika Kilnarova6-2, 5-7, 6-4 výhradetail zápasu
04.07.18
1. kolo
vs. Despina Papamichail6-1, 6-73, 6-1 výhradetail zápasu
02.07.18
kvalifik.
vs. Arlinda Rushiti6-3, 6-4 výhradetail zápasu
02.07.18
2. kolo kval.
vs. Szabina Szlavikovics6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Poland Torun - antuka
26.06.18
1. kolo
vs. Michaela Honcova1-6, 4-6 prehradetail zápasu
Germany Essen - antuka
12.06.18
1. kolo
vs. Olga Ianchuk6-0, 3-6, 2-6 prehradetail zápasu
11.06.18
kvalifik.
vs. Dasha Ivanova6-4, 6-0 výhradetail zápasu
10.06.18
2. kolo kval.
vs. Nataliya Pogribnyak6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Czech Republic Stare Splavy - antuka
04.06.18
2. kolo kval.
vs. Nikola Breckova6-3, 6-2 výhradetail zápasu
04.06.18
kvalifik.
vs. Maja Chwalinska3-6, 4-6 prehradetail zápasu
Russia Khimki - tvrdý I.
30.04.18
1. kolo
vs. Nina Stojanovic0-6, 3-6 prehradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
19.04.18
2. kolo
vs. Manon Arcangioli1-6, 6-75 prehradetail zápasu
17.04.18
1. kolo
vs. Jaimee Fourlis3-6, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
16.04.18
kvalifik.
vs. Liudmila Samsonova1-6, 6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
12.04.18
2. kolo
vs. Bibiane Schoofs2-6, 5-7 prehradetail zápasu
11.04.18
1. kolo
vs. Martina Colmegna4-6, 6-2, 7-63 výhradetail zápasu
10.04.18
kvalifik.
vs. Verena Meliss6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
02.04.18
2. kolo kval.
vs. Salma Djoubri6-3, 7-65 výhradetail zápasu
02.04.18
kvalifik.
vs. Anastasia Grymalska3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
11.03.18
finále
vs. Anna Bondar6-3, 6-2 výhradetail zápasu
10.03.18
semifinále
vs. Miriam Kolodziejova6-3, 6-4 výhradetail zápasu
09.03.18
štvrťfinále
vs. Dagmar Dudlakova6-1, 6-1 výhradetail zápasu
08.03.18
2. kolo
vs. Natalia Nikolopoulou6-2, 6-2 výhradetail zápasu
<