ZÁPAS
14.07.18 | 1. kolo kval. | Anastasia Detiuc | Kristyna Hrabalova | 6-0, 6-0 | Olomouc | antuka |
ŠTATISTIKY
Anastasia Detiuc | Kristyna Hrabalova | |
1. podanie % | 21/37 (57%) | 22/42 (52%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/21 (86%) | 7/22 (32%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/16 (50%) | 7/20 (35%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 28/42 (67%) | 11/37 (30%) |
Vyhrané body celkom | 54/79 (68%) | 25/79 (32%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esá | 5 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Kristyna Hrabalova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Detiuc | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Anastasia Detiuc | 2-0 | |
0-0, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Anastasia Detiuc | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Kristyna Hrabalova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-0 | Kristyna Hrabalova | |
0-0, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Kristyna Hrabalova | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasia Detiuc | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Kristyna Hrabalova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasia Detiuc | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Kristyna Hrabalova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
5-0 | Kristyna Hrabalova | |
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
03.04.96, 28 rokov
19 426 $
03.04.96, 28 rokov
19 426 $
Anastasia Detiuc vs. Kristyna Hrabalova - Vzájomné zápasy
14.07.18 | 1. kolo kval. | Anastasia Detiuc | Kristyna Hrabalova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Olomouc | antuka |
Anastasia Detiuc form & Kristyna Hrabalova form
Anastasia Detiuc - posledné zápasy
Nanchang - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Amina Anshba | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
03.05.22 1. kolo | vs. Barbara Gatica | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Petra Mihokova | 1-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
01.05.22 kvalifik. | vs. Katerina Mandelikova | Katerina Mandelikova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Chiasso - antuka | ||||
19.04.22 kvalifik. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Altenkirchen - koberec | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Vlada Koval | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.22 kvalifik. | vs. Yana Sizikova | 2-6, 7-62, 10-6 | detail zápasu | |
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Laura Vasilescu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Vanessa Epp | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 0-3, - Anastasia Detiuc - skreč | detail zápasu | |
14.09.21 kvalifik. | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Sonja Krtenova | 2-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Chramcova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Kristyna Tomajkova | 6-4, 1-6, 11-13 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Oldenzaal - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-77, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-71, 10-7 | detail zápasu | |
09.08.21 kvalifik. | vs. Yuliana Lizarazo | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Karolina Novakova | 6-3, 3-0, Karolina Novakova - skreč | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
06.07.21 kvalifik. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Wroclaw - antuka | ||||
01.07.21 3. kolo | vs. Monika Kilnarova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.06.21 2. kolo | vs. Anna Danilina | 7-66, 6-3 | detail zápasu |
Kristyna Hrabalova - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.21 kvalifik. | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Antonia-Eleni Bazou | Antonia-Eleni Bazou - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.11.21 kvalifik. | vs. Nicol Benesova | 6-2, Nicol Benesova - skreč | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - antuka | ||||
10.08.21 kvalifik. | vs. Mia Chudejova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Dorka Drahota Szabo | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.11.20 1. kolo kval. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Sabine Rutlauka | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 6-2, 4-0, Danielle Daley - skreč | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
13.07.20 1. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Vilena Petrova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
11.11.19 kvalifik. | vs. Vinciane Remy | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Joanna Tomera | 6-2, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.19 kvalifik. | vs. Ambre Feder | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 1-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 2-6 | detail zápasu |