ZÁPAS
07.05.19 | kvalifik. | Anamarija Spoljaric | Giorgie Jones | 6-2, 0-6, 10-8 | W15 Heraklion | antuka |
ŠTATISTIKY
Chorvátsko
02.07.98, 25 rokov
02.07.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Austrália
21.02.97, 27 rokov
21.02.97, 27 rokov
Anamarija Spoljaric vs. Giorgie Jones - Vzájomné zápasy
07.05.19 | kvalifik. | Anamarija Spoljaric | Giorgie Jones | 6-2, 0-6, 10-8 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Anamarija Spoljaric form & Giorgie Jones form
Anamarija Spoljaric - posledné zápasy
W25 St. - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Melanie Stokke | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60+H Zagreb - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Agnes Bukta | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Nell Miller | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Beau Deleu | 6-2, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Schio - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Caitlyn Portela | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.06.19 kvalifik. | vs. Alica Rusova | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 7-65, 2-6, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Doroteja Joksovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Mira Antonitsch | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.19 1. kolo | vs. Eleni Kampantai | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Giorgie Jones | 6-2, 0-6, 10-8 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Maria Kontolaimaki | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 7-69, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Chinatsu Shimizu | 1-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
11.11.18 kvalifik. | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Maria Kontolaimaki | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Eleni Kostaki | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Zagreb - antuka | ||||
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Katja Milas | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Dariya Detkovskaya | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
14.05.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Nadia Van Heerden | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Giorgie Jones - posledné zápasy
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
17.04.23 kvalifik. | vs. Given Roach | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Jessica Matthews | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-3, - Giorgie Jones - skreč | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Lauryn John-Baptiste | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Danielle Lao | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Lucia Aranda Arcas | 6-2, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
02.05.22 kvalifik. | vs. Pei-Chi Lee | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Brooke Black | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Jasmine Conway | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Birmingham - tvrdý I. | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Anna Brogan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
24.01.22 kvalifik. | vs. Emma Wilson | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Chloe Elliott | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
12.01.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.01.22 kvalifik. | vs. Freya Davies | 7-69, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Alessia Popescu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Lou Adler | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Cindy Burger | 0-6, 1-2, - Giorgie Jones - skreč | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Diana Sumova | 6-3, 3-6, - Giorgie Jones - skreč | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Laure Line Glaude | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Helena Verbeeck | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Woking - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sandelfjord - antuka | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 3-6 | detail zápasu |