ZÁPAS
14.08.17 | 1. kolo kval. | Ana Giraldi Requena | Sarka Richterova | 6-2, 7-5 | Montreux | antuka |
ŠTATISTIKY
Španielsko
11.01.00, 24 rokov
10 441 $
11.01.00, 24 rokov
10 441 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
16.05.00, 23 rokov
16.05.00, 23 rokov
Ana Giraldi Requena vs. Sarka Richterova - Vzájomné zápasy
14.08.17 | 1. kolo kval. | Ana Giraldi Requena | Sarka Richterova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | Montreux | antuka |
Ana Giraldi Requena form & Sarka Richterova form
Ana Giraldi Requena - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-5, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Mireia Sagrista Bermejo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Anna Klasen | 7-65, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ornella De Fazio | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Isabella De Micco Padula | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Noka Juric | 2-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Lavinia Luciano | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mariam Makashvili | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Lidia Encheva | 7-65, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Ponomariova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Costanza Traversi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
20.12.23 kvalifik. | vs. Meriem Makhlouf | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo kval. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Caroline Romeo | 6-4, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Alina Granwehr | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Rituparna Nayak | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. Mina Hodzic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ester Ivaldo | 7-65, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 7-5, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Alina Charaeva | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Sarka Richterova - posledné zápasy
W25 Prague - antuka | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Karolina Vlckova | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
20.12.18 1. kolo | vs. Anna Pribylova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.12.18 kvalifik. | vs. Zi Yi Wang | 6-2, 3-6, def. | detail zápasu | |
17.12.18 2. kolo kval. | vs. Dominika Talpova | Dominika Talpova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
10.12.18 2. kolo kval. | vs. Alise Cernecka | 2-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
03.12.18 1. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
27.11.18 kvalifik. | vs. Adela Jarosova | 7-63, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Martina Pradova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Martina Pradova | 6-75, 7-65, 6-75 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
04.12.17 kvalifik. | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Jana Jablonovska | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Tereza Svecova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Montreux - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Regina Husak | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.06.17 kvalifik. | vs. Nicole Gadient | 4-6, 3-6 | detail zápasu |