ZÁPAS
25.02.18 | 2. kolo kval. | Ana Giraldi Requena | Olga Esteve Mendez | 6-3, 6-4 | Palmanova | antuka |
ŠTATISTIKY
Španielsko
11.01.00, 24 rokov
10 441 $
11.01.00, 24 rokov
10 441 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Španielsko
08.07.98, 25 rokov
08.07.98, 25 rokov
Ana Giraldi Requena vs. Olga Esteve Mendez - Vzájomné zápasy
25.02.18 | 2. kolo kval. | Ana Giraldi Requena | Olga Esteve Mendez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Palmanova | antuka |
19.09.16 | kvalifik. | Olga Esteve Mendez | Ana Giraldi Requena | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Madrid | tvrdý |
Ana Giraldi Requena form & Olga Esteve Mendez form
Ana Giraldi Requena - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-5, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Mireia Sagrista Bermejo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Anna Klasen | 7-65, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ornella De Fazio | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Isabella De Micco Padula | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Noka Juric | 2-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Lavinia Luciano | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mariam Makashvili | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Lidia Encheva | 7-65, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Ponomariova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Costanza Traversi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
20.12.23 kvalifik. | vs. Meriem Makhlouf | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo kval. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Caroline Romeo | 6-4, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Alina Granwehr | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Rituparna Nayak | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. Mina Hodzic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ester Ivaldo | 7-65, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 7-5, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Alina Charaeva | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Olga Esteve Mendez - posledné zápasy
W15 Villena - tvrdý | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Caitlyn Portela | 7-5, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Guimaraes - tvrdý | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Yuriko Miyazaki | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Amarante - tvrdý | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Michelle Roth | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 6-1, 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
30.04.18 kvalifik. | vs. Alesya Yakubovich | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
02.04.18 kvalifik. | vs. Emily Casteleyn | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Laura Munoz-Baroja Orallo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
26.03.18 kvalifik. | vs. Irys Ekani | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Julia Keranovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Nelly Mezan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Lucia Marzal Martinez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Manacor - antuka | ||||
12.02.18 2. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 0-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
18.12.17 kvalifik. | vs. Marina Yudanov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.12.17 1. kolo kval. | vs. Nicole Bunea | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
12.12.17 1. kolo | vs. Mathilde Armitano | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nules - antuka | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Alicia Herrero Linana | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Castellon - antuka | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Julie Ball | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Agadir - antuka | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Beni Mellal - antuka | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Pia Konig | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.17 kvalifik. | vs. Marian Blancafort-Corona | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
30.10.17 kvalifik. | vs. Akiko Okuda | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Donnaroza Gouvernante | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu |