ZÁPAS
27.11.17 | 1. kolo kval. | Ana Giraldi Requena | Andjela Reljic | 6-2, 6-1 | Castellon | antuka |
ŠTATISTIKY
Španielsko
11.01.00, 24 rokov
10 441 $
11.01.00, 24 rokov
10 441 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Austrália
16.10.97, 26 rokov
16.10.97, 26 rokov
Ana Giraldi Requena vs. Andjela Reljic - Vzájomné zápasy
27.11.17 | 1. kolo kval. | Ana Giraldi Requena | Andjela Reljic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Castellon | antuka |
Ana Giraldi Requena form & Andjela Reljic form
Ana Giraldi Requena - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-5, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Mireia Sagrista Bermejo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Anna Klasen | 7-65, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ornella De Fazio | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Isabella De Micco Padula | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Noka Juric | 2-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Lavinia Luciano | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mariam Makashvili | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Lidia Encheva | 7-65, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Ponomariova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Costanza Traversi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
20.12.23 kvalifik. | vs. Meriem Makhlouf | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo kval. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Caroline Romeo | 6-4, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Alina Granwehr | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Rituparna Nayak | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. Mina Hodzic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ester Ivaldo | 7-65, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 7-5, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Alina Charaeva | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Andjela Reljic - posledné zápasy
W25 Swan - tráva | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Breanna Cerasa | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Traralgon - tvrdý | ||||
22.11.22 1. kolo kval. | vs. Gabrielle Villegas | 6-2, 0-6, 9-11 | detail zápasu | |
W25 Traralgon - tvrdý | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Sara Nayar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Natalie Gaft | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Aunchisa Chanta | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Natalia Slaba | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Mogyorod - antuka | ||||
15.08.22 kvalifik. | vs. Eszter Meri | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Klaudia Fedosenkova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Brasov - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Simeva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
06.01.20 1. kolo kval. | vs. Noelleda Ah San | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Barbora Cibakova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
01.09.18 2. kolo kval. | vs. Viktoria Surova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Jovana Peric (SRB) | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Denisa Elena Gheorghe | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Dukic | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Paulina Milosavljevic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Mila Mejic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Curtea De - antuka | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Daniela Andreea Rosca | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Reka Farbas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Teodora Mitrovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kaposvar - antuka | ||||
06.05.18 kvalifik. | vs. Moni Potrc | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.05.18 2. kolo kval. | vs. Renata Ivandic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Nules - antuka | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu |