ZÁPAS
22.04.19 | kvalifik. | Ana Bogdan | Ipek Oz | 6-0, 6-2 | Istanbul | antuka |
ŠTATISTIKY
Ana Bogdan | Ipek Oz | |
1. podanie % | 22/38 (58%) | 35/47 (74%) |
Vyhrané body z 1.podania | 16/22 (73%) | 19/35 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/16 (75%) | 1/12 (8%) |
Vyhrané body z returnu | 27/47 (57%) | 10/38 (26%) |
Vyhrané body celkom | 55/85 (65%) | 30/85 (35%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esá | 3 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Ana Bogdan | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Ipek Oz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ana Bogdan | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ana Bogdan | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Ipek Oz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Ana Bogdan | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ana Bogdan | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ana Bogdan | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Ipek Oz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ana Bogdan | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Ipek Oz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ana Bogdan vs. Ipek Oz - Vzájomné zápasy
22.04.19 | kvalifik. | Ana Bogdan | Ipek Oz | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Istanbul | antuka |
Ana Bogdan form & Ipek Oz form
Ana Bogdan - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Katerina Siniakova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
08.03.24 1. kolo | vs. Diana Shnaider | 7-5, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
11.02.24 finále | vs. Karolina Pliskova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Jaqueline Cristian | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
09.02.24 štvrťfinále | vs. Arantxa Rus | 3-6, 7-66, 7-65 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Alycia Parks | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Laura Siegemund | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Katie Boulter | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.01.24 kvalifik. | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Kristina Mladenovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo | vs. Marta Kostyuk | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Rebeka Masarova | 6-3, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
23.09.23 finále | vs. Anna Schmiedlova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
22.09.23 semifinále | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.09.23 štvrťfinále | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Astra Sharma | 7-62, 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Sofia Kenin | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Cleveland - tvrdý | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cincinnati - tvrdý | ||||
12.08.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
28.07.23 štvrťfinále | vs. Clara Burel | 3-6, 0-1, - Ana Bogdan - skreč | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 6-0, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
23.07.23 finále | vs. Irina-Camelia Begu | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Ipek Oz - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - skreč | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |