ZÁPAS
14.09.19 | 1. kolo kval. | Ana Bogdan | Dabin Kim | 6-1, 6-0 | Seoul | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Ana Bogdan | Dabin Kim | |
1. podanie % | 18/46 (39%) | 17/33 (52%) |
Vyhrané body z 1.podania | 14/18 (78%) | 7/17 (41%) |
Vyhrané body z 2.podania | 19/28 (68%) | 4/16 (25%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 0/5 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 22/33 (67%) | 13/46 (28%) |
Vyhrané body celkom | 55/79 (70%) | 24/79 (30%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Ana Bogdan | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Dabin Kim | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ana Bogdan | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Dabin Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ana Bogdan | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Dabin Kim | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ana Bogdan | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Dabin Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ana Bogdan | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Dabin Kim | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ana Bogdan | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Dabin Kim | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ana Bogdan | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ana Bogdan vs. Dabin Kim - Vzájomné zápasy
14.09.19 | 1. kolo kval. | Ana Bogdan | Dabin Kim | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Seoul | tvrdý |
Ana Bogdan form & Dabin Kim form
Ana Bogdan - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Katerina Siniakova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
08.03.24 1. kolo | vs. Diana Shnaider | 7-5, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
11.02.24 finále | vs. Karolina Pliskova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Jaqueline Cristian | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
09.02.24 štvrťfinále | vs. Arantxa Rus | 3-6, 7-66, 7-65 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Alycia Parks | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Laura Siegemund | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Katie Boulter | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.01.24 kvalifik. | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Kristina Mladenovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo | vs. Marta Kostyuk | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Rebeka Masarova | 6-3, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
23.09.23 finále | vs. Anna Schmiedlova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
22.09.23 semifinále | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.09.23 štvrťfinále | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Astra Sharma | 7-62, 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Sofia Kenin | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Cleveland - tvrdý | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cincinnati - tvrdý | ||||
12.08.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
28.07.23 štvrťfinále | vs. Clara Burel | 3-6, 0-1, - Ana Bogdan - skreč | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 6-0, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
23.07.23 finále | vs. Irina-Camelia Begu | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Dabin Kim - posledné zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 2-6, 7-65 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Hayu Kinoshita | 6-77, 1-4, - Dabin Kim - skreč | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
10.09.23 finále | vs. Dayeon Back | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Yujin Ahn | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Hikaru Sato | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Heerae Im | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Subin Park | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-4, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
11.06.23 finále | vs. Sohyun Park | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.06.23 semifinále | vs. Destanee Aiava | 4-6, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
09.06.23 štvrťfinále | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
02.06.23 štvrťfinále | vs. Yexin Ma | 6-0, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.06.23 2. kolo | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 6-1, 12-10 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Milan Krish | 5-2, Milan Krish - skreč | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Da Hye Kim | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý | ||||
15.04.23 Rubber 1 | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.04.23 Rubber 1 | vs. Ominahon Valihanova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Zhaoxuan Yang | 6-77, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kashiwa - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.04.23 kvalifik. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-3 | detail zápasu |