Gruzínsko
16.05.00, 23 rokov
16.05.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Lana Kentchiashvili vs. Ana Biskic - Vzájomné zápasy
06.03.17 | 2. kolo kval. | Ana Biskic | Lana Kentchiashvili | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Lana Kentchiashvili form & Ana Biskic form
Lana Kentchiashvili - posledné zápasy
W15 Telavi - antuka | ||||
17.10.19 štvrťfinále | vs. Darya Astakhova | 1-5, - Lana Kentchiashvili - skreč | detail zápasu | |
16.10.19 2. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo | vs. Nonna Kurginyan | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
20.09.18 štvrťfinále | vs. Gyulnara Nazarova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.18 2. kolo | vs. Aleksandra Kuznetsova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 2-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Nonna Kurginyan | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tbilisi - tvrdý | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 3-6, 2-1, Valeriya Pogrebnyak - skreč | detail zápasu | |
11.09.17 kvalifik. | vs. Emily Webley-Smith | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
14.07.17 2. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.07.17 1. kolo | vs. Anastasia Bovolskaya | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Rozike Janzen Van Rensburg | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Paulina Jastrzebska | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.17 kvalifik. | vs. Yuenu Li | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Marta Kostyuk | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.17 kvalifik. | vs. Ekin Ercetin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
06.03.17 2. kolo kval. | vs. Ana Biskic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Tatia Mikadze | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Batumi - antuka | ||||
30.08.16 1. kolo | vs. Mariam Dalakishvili | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
29.02.16 1. kolo kval. | vs. Tuana Oz | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
29.02.16 kvalifik. | vs. Susanne Celik | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Izmir - tvrdý | ||||
17.08.15 kvalifik. | vs. Elena Belenova | 0-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
22.06.15 1. kolo kval. | vs. Lizaveta Hancharova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
15.06.15 1. kolo | vs. Tamar Kutubidze | 6-72, 2-6 | detail zápasu |
Ana Biskic - posledné zápasy
Prokuplje - antuka | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
04.07.18 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Pia Konig | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Balatonboglar - antuka | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Anna-Giulia Remondina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.04.18 kvalifik. | vs. Daniela Vukovic | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Vivien Abraham | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
24.04.18 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
03.04.18 1. kolo | vs. Ksenia Palkina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
28.03.18 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
07.03.18 1. kolo | vs. Catherine Harrison | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
27.02.18 1. kolo | vs. Amina Anshba | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Fed Cup - tvrdý I. | ||||
10.02.18 Rubber 1 | vs. Saara Orav | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
14.12.17 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.12.17 1. kolo | vs. Irina Lapustina | 7-5, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
08.12.17 štvrťfinále | vs. Paula Ormaechea | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.12.17 2. kolo | vs. Oleksandra Andrieieva | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.12.17 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 1-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
22.11.17 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Anastasia Kharitonova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
10.10.17 1. kolo | vs. Madison Bourguignon | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
06.10.17 štvrťfinále | vs. Sophia Kovalets | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.17 2. kolo | vs. Albina Khabibulina | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.17 1. kolo | vs. Irina Lapustina | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Vendula Zovincova | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Trieste - antuka | ||||
08.09.17 štvrťfinále | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.09.17 2. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
05.09.17 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 4-1, Tatiana Pieri - skreč | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
25.08.17 štvrťfinále | vs. Oana Gavrila | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.08.17 2. kolo | vs. Isidora Zivkovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.08.17 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | detail zápasu |