INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
An-Sophie Mestach vs. Tetyana Arefyeva - Vzájomné zápasy
13.05.13 | 1. kolo | An-Sophie Mestach | Tetyana Arefyeva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Kurume | tráva |
29.04.13 | 1. kolo | An-Sophie Mestach | Tetyana Arefyeva | 6-4, 7-65 | detail zápasu | Gifu | tvrdý |
20.08.12 | 2. kolo kval. | An-Sophie Mestach | Tetyana Arefyeva | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Charleroi | antuka |
An-Sophie Mestach form & Tetyana Arefyeva form
An-Sophie Mestach - posledné zápasy
Biarritz - antuka | ||||
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Marine Partaud | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
25.07.18 kvalifik. | vs. Martina Pradova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.07.18 2. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 2-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Valeriya Solovyeva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 0-1, Raluca Georgiana Serban - skreč | detail zápasu | |
Manchester - tráva | ||||
11.06.18 2. kolo kval. | vs. Nadja Gilchrist | 5-7, 6-2, 6-71 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Hannah Mccolgan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Surbiton - tráva | ||||
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Victoria Duval | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Vivian Heisen | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
24.04.18 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
19.04.18 2. kolo | vs. Ivana Jorovic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
18.04.18 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
11.04.18 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Croissy Beaubourg - tvrdý I. | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Muchova | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Natela Dzalamidze | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
10.03.18 semifinále | vs. Julia Terziyska | 3-6, 1-1, - An-Sophie Mestach - skreč | detail zápasu | |
09.03.18 štvrťfinále | vs. Gaia Sanesi | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.03.18 2. kolo | vs. Britt Geukens | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.03.18 1. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
28.02.18 1. kolo | vs. Valeriya Solovyeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Altenkirchen - koberec | ||||
19.02.18 kvalifik. | vs. Manon Arcangioli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Vecic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Norman - tvrdý | ||||
16.11.17 2. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 1-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.17 1. kolo | vs. Tamaryn Hendler | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Waco - tvrdý | ||||
10.11.17 2. kolo | vs. Rebecca Peterson | 1-6, - An-Sophie Mestach - skreč | detail zápasu | |
09.11.17 1. kolo | vs. Kristie Ahn | 0-5, Kristie Ahn - skreč | detail zápasu | |
06.11.17 kvalifik. | vs. Michaela Honcova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Angelina Gabueva | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 6-0, 7-60 | detail zápasu |
Tetyana Arefyeva - posledné zápasy
Bucha - koberec | ||||
18.11.13 štvrťfinále | vs. Polina Vinogradova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.11.13 1. kolo | vs. Olena Kyrpot | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.11.13 2. kolo | vs. Lena-Marie Hofmann | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
11.11.13 1. kolo | vs. Margarita Betova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
23.09.13 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
16.09.13 1. kolo | vs. Marina Shamayko | 7-65, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tashkent - tvrdý | ||||
10.09.13 1. kolo | vs. Julia Glushko | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.09.13 kvalifik. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.09.13 1. kolo kval. | vs. Daria Saville | 1-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Kazan - tvrdý | ||||
26.08.13 1. kolo | vs. Valentyna Ivakhnenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kazan - tvrdý | ||||
12.08.13 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
05.08.13 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.08.13 1. kolo | vs. Marina Shamayko | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
Baku - tvrdý | ||||
24.07.13 2. kolo | vs. Donna Vekic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.13 1. kolo | vs. Veronika Kapshay | 6-76, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.07.13 kvalifik. | vs. Alberta Brianti | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
21.07.13 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Vasylyeva | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
14.07.13 2. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
13.07.13 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
01.07.13 1. kolo | vs. Paula Kania | 7-64, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kristinehamn - antuka | ||||
24.06.13 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 1-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
24.06.13 štvrťfinále | vs. Marina Melnikova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.06.13 2. kolo | vs. Kim-Alice Grajdek | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
17.06.13 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
27.05.13 1. kolo | vs. Ksenia Kirillova | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Karuizawa - tráva | ||||
20.05.13 2. kolo | vs. Emi Mutaguchi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.05.13 štvrťfinále | vs. Yurina Koshino | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.05.13 1. kolo | vs. Chinami Ogi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.05.13 semifinále | vs. Junri Namigata | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kurume - tráva | ||||
13.05.13 1. kolo | vs. An-Sophie Mestach | 3-6, 0-6 | detail zápasu |