INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Amy Zhu vs. Kwan Yau Ng - Vzájomné zápasy
18.08.19 | 1. kolo kval. | Amy Zhu | Kwan Yau Ng | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W25 Guiyang | tvrdý |
Amy Zhu form & Kwan Yau Ng form
Amy Zhu - posledné zápasy
W15 Telde - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Isabelle Cherny | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
12.04.24 štvrťfinále | vs. Rinko Matsuda | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Loes Ebeling Koning | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Africa Burillo Berezak | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
03.04.24 2. kolo | vs. Caroline Werner | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Veronika Podrez | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Margot Phanthala | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Kayla Cross | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Natalia Castaneda Guerrero | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Gabriela Ce | 6-76, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Pauline Payet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Pauline Payet | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Veracruz - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Raveena Kingsley | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Hannah Viller Moller | 2-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W60+H Calgary - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Martina Okalova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Scarlett Nicholson | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Ariana Arseneault | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Carolyn Ansari | 7-64, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Lincer | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Mary Lewis | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Dobreva | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Julieta Estable | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Kwan Yau Ng - posledné zápasy
W25 Chiang - tvrdý | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Talia Gibson | 6-3, 6-76, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Rada Manataweewat | 6-72, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý I. | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý I. | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Lena Couto | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Florianopolis - tvrdý | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Tara Malik | 3-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Florianopolis - tvrdý | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Julia Grabher | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Kyoto - tvrdý I. | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
08.02.20 1. kolo kval. | vs. Ellen Perez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Zeel Desai | 6-3, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Eri Shimizu | 5-7, 7-62, 11-9 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Risa Ozaki | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
01.01.20 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.12.19 kvalifik. | vs. Ling Zhang | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.12.19 1. kolo kval. | vs. Miyabi Inoue | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
03.12.19 kvalifik. | vs. Aiko Yoshitomi | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Si Qi Liu | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Eun Se Jang | 6-0, 6-74, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Jiangxue Han | 6-4, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Maria Filimonikhina | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Yui Chikaraishi | 6-3, 6-74, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Changsha - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Xuliu Sun | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
18.08.19 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Yidi Yang | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Ai Qi Chen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Taipei - tvrdý | ||||
30.07.19 kvalifik. | vs. I-Hsuan Cho | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Kai-Chen Chang | 3-6, 1-6 | detail zápasu |