INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Amra Sadikovic vs. Tetyana Arefyeva - Vzájomné zápasy
19.12.11 | 1. kolo | Amra Sadikovic | Tetyana Arefyeva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Ankara | tvrdý I. |
Amra Sadikovic form & Tetyana Arefyeva form
Amra Sadikovic - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 1-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Aysegul Mert | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.10.22 1. kolo | vs. Versace Gatti | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.10.22 štvrťfinále | vs. Tamara Kostic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.10.22 2. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 5-7, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Nicol Benesova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý I. | ||||
29.10.18 1. kolo | vs. Pamela Montez | 6-4, 4-6, 0-2, - Amra Sadikovic - skreč | detail zápasu | |
Saguenay - tvrdý I. | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Kennedy Shaffer | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Stockton - tvrdý | ||||
05.10.18 štvrťfinále | vs. Jessica Pegula | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.10.18 2. kolo | vs. Sesil Karatantcheva | 2-6, 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
03.10.18 1. kolo | vs. Louisa Chirico | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.18 kvalifik. | vs. Ena Shibahara | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
02.10.18 2. kolo kval. | vs. Pamela Montez | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.18 1. kolo kval. | vs. Jessy Rompies | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Templeton - tvrdý | ||||
28.09.18 štvrťfinále | vs. Asia Muhammad | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.18 2. kolo | vs. Emina Bektas | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
26.09.18 1. kolo | vs. Naomi Broady | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.18 kvalifik. | vs. Hanna Chang | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Luisa Stefani | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Sanaz Marand | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Montreux - antuka | ||||
07.09.18 štvrťfinále | vs. Mariana Duque-Marino | 7-64, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.09.18 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 0-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 1-3, - Amra Sadikovic - skreč | detail zápasu | |
Darmstadt - antuka | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 6-70, 2-6 | detail zápasu | |
Setubal - tvrdý | ||||
09.07.18 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 7-5, 2-6, - Amra Sadikovic - skreč | detail zápasu | |
Klosters - antuka | ||||
20.06.18 2. kolo | vs. Yuki Naito | 2-5, - Amra Sadikovic - skreč | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Anna Blinkova | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Tetyana Arefyeva - posledné zápasy
Bucha - koberec | ||||
18.11.13 1. kolo | vs. Olena Kyrpot | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.11.13 štvrťfinále | vs. Polina Vinogradova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.11.13 2. kolo | vs. Lena-Marie Hofmann | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
11.11.13 1. kolo | vs. Margarita Betova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
23.09.13 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
16.09.13 1. kolo | vs. Marina Shamayko | 7-65, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tashkent - tvrdý | ||||
10.09.13 1. kolo | vs. Julia Glushko | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.09.13 kvalifik. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.09.13 1. kolo kval. | vs. Daria Saville | 1-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Kazan - tvrdý | ||||
26.08.13 1. kolo | vs. Valentyna Ivakhnenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kazan - tvrdý | ||||
12.08.13 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
05.08.13 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.08.13 1. kolo | vs. Marina Shamayko | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
Baku - tvrdý | ||||
24.07.13 2. kolo | vs. Donna Vekic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.13 1. kolo | vs. Veronika Kapshay | 6-76, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.07.13 kvalifik. | vs. Alberta Brianti | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
21.07.13 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Vasylyeva | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
14.07.13 2. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
13.07.13 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
01.07.13 1. kolo | vs. Paula Kania | 7-64, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kristinehamn - antuka | ||||
24.06.13 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 1-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
24.06.13 2. kolo | vs. Kim-Alice Grajdek | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.06.13 štvrťfinále | vs. Marina Melnikova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
17.06.13 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
27.05.13 1. kolo | vs. Ksenia Kirillova | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Karuizawa - tráva | ||||
20.05.13 semifinále | vs. Junri Namigata | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.05.13 štvrťfinále | vs. Yurina Koshino | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.05.13 1. kolo | vs. Chinami Ogi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.05.13 2. kolo | vs. Emi Mutaguchi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Kurume - tráva | ||||
13.05.13 1. kolo | vs. An-Sophie Mestach | 3-6, 0-6 | detail zápasu |