Eunhye Lee (2000) vs. Amina Anshba

Eunhye Lee (2000) vs. Amina Anshba - Antalya - porovnanie

ZÁPAS

Eunhye Lee (2000) Amina Anshba

ŠTATISTIKY


Eunhye Lee (2000)
Kórea
10.05.00, 18 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
09.09.99, 18 rokov




345
127
24 351 $
Amina Anshba
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Eunhye Lee (2000) vs. Amina Anshba - Vzájomné zápasy

17.02.18štvrťfináleAmina AnshbaEunhye Lee (2000)2-6, 7-5, 7-64 detail zápasuTurkey Antalya tvrdý

Eunhye Lee (2000) - posledné zápasy

Thailand Nonthaburi - tvrdý
12.08.18
kvalifik.
vs. Punnin Kovapitukted4-6, 5-7 prehradetail zápasu
11.08.18
1. kolo kval.
vs. Romklao Yuenyao6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Thailand Nonthaburi - tvrdý
05.08.18
kvalifik.
vs. Zuzana Zlochova6-3, 1-6, 3-6 prehradetail zápasu
04.08.18
1. kolo kval.
vs. Chompoothip Jandakate6-2, 6-73, 6-2 výhradetail zápasu
Thailand Nonthaburi - tvrdý
14.07.18
1. kolo kval.
vs. Lisa-Marie Rioux1-6, 0-6 prehradetail zápasu
Thailand Nonthaburi - tvrdý
08.07.18
kvalifik.
vs. Zuzana Zlochova2-6, 4-6 prehradetail zápasu
07.07.18
1. kolo kval.
vs. Thamolwan Haruehanspong6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Republic of Korea Daegu - tvrdý
20.06.18
1. kolo
vs. Ayaka Okuno6-3, 2-6, 5-7 prehradetail zápasu
Republic of Korea Gyeongsan - tvrdý
14.06.18
2. kolo
vs. Satsuki Koike4-6, 2-6 prehradetail zápasu
13.06.18
1. kolo
vs. Aiko Yoshitomi6-1, 6-2 výhradetail zápasu
12.06.18
kvalifik.
vs. Sung Hee Kim7-5, 6-3 výhradetail zápasu
11.06.18
2. kolo kval.
vs. Seunghyun Lee2-6, 6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Republic of Korea Sangju - tvrdý I.
08.06.18
štvrťfinále
vs. Chang Liu6-76, 3-6 prehradetail zápasu
07.06.18
2. kolo
vs. Boyoung Jeong6-0, 6-3 výhradetail zápasu
06.06.18
1. kolo
vs. Josephine Boualem6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Republic of Korea Changwon - tvrdý
24.05.18
2. kolo
vs. Ji-Hee Choi1-6, 2-6 prehradetail zápasu
23.05.18
1. kolo
vs. Sowjanya Bavisetti6-4, 6-4 výhradetail zápasu
22.05.18
kvalifik.
vs. Erin Routliffe6-4, 7-63 výhradetail zápasu
21.05.18
2. kolo kval.
vs. Da Ye Kim6-2, 7-64 výhradetail zápasu
20.05.18
1. kolo kval.
vs. Jin Yoo6-0, 2-1, Jin Yoo - skrečvýhradetail zápasu
Republic of Korea Incheon - tvrdý
15.05.18
kvalifik.
vs. Ayumi Koshiishi3-6, 6-3, 1-6 prehradetail zápasu
14.05.18
2. kolo kval.
vs. Chin-Wei Chan6-0, 6-0 výhradetail zápasu
13.05.18
1. kolo kval.
vs. Nicha Lertpitaksinchai7-66, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
Republic of Korea Goyang - tvrdý
08.05.18
kvalifik.
vs. So-Ra Lee4-6, 2-6 prehradetail zápasu
07.05.18
2. kolo kval.
vs. Nicha Lertpitaksinchai6-3, 6-2 výhradetail zápasu
06.05.18
1. kolo kval.
vs. Da Hye Kim6-4, 6-3 výhradetail zápasu
China Nanjing - tvrdý
05.04.18
2. kolo
vs. Ao Gai3-6, 1-6 prehradetail zápasu
02.04.18
1. kolo
vs. Yexin Ma7-5, 6-1 výhradetail zápasu
02.04.18
kvalifik.
vs. Lingwei Kong6-2, 2-6, 6-4 výhradetail zápasu
01.04.18
2. kolo kval.
vs. Wanning Zhu6-4, 6-2 výhradetail zápasu

Amina Anshba - posledné zápasy

Germany Darmstadt - antuka
17.07.18
1. kolo
vs. Iva Primorac0-6, 6-1, 1-6 prehradetail zápasu
Germany Versmold - antuka
09.07.18
2. kolo kval.
vs. Anna Klasen5-7, 6-77 prehradetail zápasu
08.07.18
1. kolo kval.
vs. Lisa Matviyenko7-66, 4-6, 6-4 výhradetail zápasu
Germany Aschaffenburg - antuka
03.07.18
1. kolo
vs. Lena Ruppert6-2, 5-7, 4-6 prehradetail zápasu
Poland Torun - antuka
28.06.18
2. kolo
vs. Marina Melnikova2-6, 2-6 prehradetail zápasu
26.06.18
1. kolo
vs. Helene Scholsen6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
13.06.18
1. kolo
vs. Lulu Sun6-3, 5-7, 6-77 prehradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
09.06.18
štvrťfinále
vs. Valeriya Solovyeva2-6, 4-6 prehradetail zápasu
08.06.18
2. kolo
vs. Mahak Jain7-5, 7-5 výhradetail zápasu
05.06.18
1. kolo
vs. Joana Baptista6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
01.06.18
štvrťfinále
vs. Dejana Radanovic6-711, 5-7 prehradetail zápasu
31.05.18
2. kolo
vs. Nuria Parrizas-Diaz7-5, 6-3 výhradetail zápasu
30.05.18
1. kolo
vs. Julia Wachaczyk7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Italy Caserta - antuka
22.05.18
1. kolo
vs. Stefania Rubini5-7, 6-1, 1-6 prehradetail zápasu
Hungary Balatonboglar - antuka
02.05.18
2. kolo
vs. Anna Zaja5-7, 1-6 prehradetail zápasu
01.05.18
1. kolo
vs. Reka Zadori6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
25.04.18
1. kolo
vs. Dalila Spiteri3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Tunisia Hammamet - antuka
22.04.18
finále
vs. Margot Yerolymos1-6, 2-6 prehradetail zápasu
21.04.18
semifinále
vs. Emeline Dartron6-1, 6-3 výhradetail zápasu
20.04.18
štvrťfinále
vs. Pia Cuk7-65, 6-3 výhradetail zápasu
19.04.18
2. kolo
vs. Clara Burel6-2, 3-6, 6-1 výhradetail zápasu
18.04.18
1. kolo
vs. Julita Saner6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Tunisia Tunis - antuka
12.04.18
2. kolo
vs. Chloe Paquet0-6, 6-78 prehradetail zápasu
10.04.18
1. kolo
vs. Alice Rame6-3, 7-65 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
18.03.18
finále
vs. Rebecca Sramkova1-6, 6-73 prehradetail zápasu
17.03.18
semifinále
vs. Nika Radisic4-6, 6-2, 7-5 výhradetail zápasu
16.03.18
štvrťfinále
vs. Veronika Erjavec6-2, 6-0 výhradetail zápasu
15.03.18
2. kolo
vs. Anna Laguza7-60, 6-4 výhradetail zápasu
14.03.18
1. kolo
vs. Victoria Muntean4-6, 6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
11.03.18
finále
vs. Basak Eraydin6-0, 6-0 výhradetail zápasu
<