Maďarsko
09.06.99, 24 rokov
09.06.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Csenge Furak vs. Amina Anshba - Vzájomné zápasy
29.11.17 | 1. kolo | Amina Anshba | Csenge Furak | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Csenge Furak form & Amina Anshba form
Csenge Furak - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
29.11.17 1. kolo | vs. Amina Anshba | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Maria Mikhaylova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Negar Habibi Ameshi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
27.11.17 kvalifik. | vs. Ema Vasic | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
14.07.17 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 2-4, - Csenge Furak - skreč | detail zápasu | |
13.07.17 1. kolo | vs. Anna Iakovleva | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Kristina Pukhaeva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.07.17 kvalifik. | vs. Tamari Chalaganidze | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Elena Bogdan | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
06.07.16 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.07.16 kvalifik. | vs. Clara Patricia Rizea | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Iulia Maria Ivascu | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Gyor - antuka | ||||
25.04.16 1. kolo kval. | vs. India Maggen | 1-6, 6-2, 6-76 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
12.10.15 1. kolo kval. | vs. Karina Jacobsgaard | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu |
Amina Anshba - posledné zápasy
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 2-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 6-75, 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Pia Lovric | 7-5, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Julia Caffarena | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.11.23 kvalifik. | vs. Eva Vedder | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Marie Bouzkova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Sijia Wei | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Alina Korneeva | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Sara Bejlek | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-1, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Anne Schaefer | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Maria Toma | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Barbora Palicova | Barbora Palicova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Astra Sharma | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo | vs. Magdalena Smekalova | 6-3, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
19.05.23 štvrťfinále | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 3-6, 6-75 | detail zápasu |