Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
02.04.90, 34 rokov
13 040 $
02.04.90, 34 rokov
13 040 $
Amandine Hesse vs. Pavla Smidova - Vzájomné zápasy
20.08.12 | 2. kolo | Amandine Hesse | Pavla Smidova | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | Braunschweig | antuka |
Amandine Hesse form & Pavla Smidova form
Amandine Hesse - posledné zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Fanny Stollar | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Tereza Krejcova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Manon Leonard | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Jana Fett | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 1-6, 7-67, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 1-6, 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
18.02.24 kvalifik. | vs. Mia Ristic | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Sameeksha Shroff | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Daria Saville | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Catherine Harrison | 2-6, - Amandine Hesse - skreč | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Arina Rodionova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Dominika Salkova | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Anastasia Kovaleva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Celine Simunyu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Pavla Smidova - posledné zápasy
Rotterdam - antuka | ||||
27.08.12 2. kolo kval. | vs. Monique Zuur | 6-3, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.08.12 1. kolo kval. | vs. Gabriela Van De Graaf | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
20.08.12 kvalifik. | vs. Magdalena Frech | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
20.08.12 1. kolo | vs. Jil Nora Engelmann | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
20.08.12 1. kolo kval. | vs. Weronika Halicka | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.12 2. kolo kval. | vs. Clara Wegge | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.12 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Piestany - antuka | ||||
06.08.12 2. kolo kval. | vs. Joana Eidukonyte | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.12 kvalifik. | vs. Zsofia Miko | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
30.07.12 1. kolo kval. | vs. Carolin Schmidt | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
30.07.12 1. kolo | vs. Janina Toljan | 7-5, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.07.12 2. kolo kval. | vs. Alexandra Nancarrow | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
30.07.12 kvalifik. | vs. Stephanie Hirsch | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
23.07.12 1. kolo kval. | vs. Adrienne Bofinger | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
23.07.12 kvalifik. | vs. Sara Djurdjevic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.07.12 1. kolo | vs. Gabriela Porubin | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Apeldoorn - antuka | ||||
29.08.11 kvalifik. | vs. Eveliina Virtanen | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
29.08.11 1. kolo | vs. Jia Xiang Lu | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
29.08.11 1. kolo kval. | vs. Hanna Landener | Hanna Landener - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Piestany - antuka | ||||
15.08.11 1. kolo | vs. Simona Dobra | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
15.08.11 2. kolo kval. | vs. Marta Hnatyshyn | Marta Hnatyshyn - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
15.08.11 kvalifik. | vs. Klara Fabikova | 6-4, 3-0, Klara Fabikova - skreč | detail zápasu | |
15.08.11 2. kolo | vs. Klaudia Boczova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.11 1. kolo kval. | vs. Renata Kuricova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
01.08.11 2. kolo | vs. Sandra Martinovic | 5-7, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
01.08.11 2. kolo kval. | vs. Ina Kaufinger | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
01.08.11 kvalifik. | vs. Patricia Lancranjan | 6-3, 6-71, 6-3 | detail zápasu | |
01.08.11 1. kolo | vs. Polona Rebersak | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
25.07.11 1. kolo | vs. Lena-Marie Hofmann | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
04.07.11 1. kolo kval. | vs. Yana Mathias | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu |