ZÁPAS
19.09.17 | 1. kolo | Amandine Cazeaux | Alise Cernecka | 6-3, 6-4 | Madrid | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Amandine Cazeaux | Alise Cernecka | |
1. podanie % | 51/73 (70%) | 24/56 (43%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/51 (57%) | 14/24 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/22 (55%) | 13/32 (41%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 3/11 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 29/56 (52%) | 32/73 (44%) |
Vyhrané body celkom | 70/129 (54%) | 59/129 (46%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Lotyšsko
25.12.00, 23 rokov
25.12.00, 23 rokov
Amandine Cazeaux vs. Alise Cernecka - Vzájomné zápasy
19.09.17 | 1. kolo | Amandine Cazeaux | Alise Cernecka | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Madrid | tvrdý |
Amandine Cazeaux form & Alise Cernecka form
Amandine Cazeaux - posledné zápasy
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Saint - tvrdý I. | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 6-2, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Diana Martynov | 1-6, 2-3, - Amandine Cazeaux - skreč | detail zápasu | |
29.11.21 kvalifik. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-4, Magdalena Stoilkovska - skreč | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Madalena Amil | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.21 kvalifik. | vs. Lidia Moreno Arias | 6-4, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Lena Couto | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Aix - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Esther Bataille | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
01.02.21 2. kolo kval. | vs. Karman Kaur Thandi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Jillian Louise Roa | 6-2, 6-73, 13-11 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Helene Scholsen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Marta Custic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Claudia Pastor Sancho | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Platja - antuka | ||||
27.10.20 kvalifik. | vs. Helene Pellicano | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Paula Sanchez Rodriguez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 6-4, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
15.11.19 1. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Guatemala - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Warona Mdlulwa | 6-0, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Romary Cardenas Rifka | 7-66, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Santarem - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Clermont - tvrdý I. | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sajur - tvrdý | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Nicole Nadel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Hili Kronzon | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Corinna Dentoni | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Sabrina Kalandarov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ofer Kivity | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Francesca Bullani | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Alise Cernecka - posledné zápasy
W25 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Joelle Steur | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.22 kvalifik. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 5-7, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Catez - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Daniela Glanzer | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 0-6, 6-70 | detail zápasu | |
26.04.22 kvalifik. | vs. Bela Tamhankar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Yatawee Chimchum | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Catherine Aulia | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Kesarin Unsiri | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Hiromi Abe | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Lynch | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Hiromi Abe | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Darya Shauha | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Tricia Mar | 6-77, - Alise Cernecka - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.19 kvalifik. | vs. Amber Washington | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Paulina Jastrzebska | 5-7, 6-1, 12-10 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
12.12.18 1. kolo | vs. Melis Sezer | 3-5, - Alise Cernecka - skreč | detail zápasu | |
11.12.18 kvalifik. | vs. Anastasia Reimchen | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.12.18 2. kolo kval. | vs. Sarka Richterova | 6-2, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Mariam Dalakishvili | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Valeriya Yushchenko | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Alice Gillan | 1-6, 3-4, - Alise Cernecka - skreč | detail zápasu | |
23.10.18 1. kolo | vs. Elina Vikhryanova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
11.10.18 2. kolo | vs. Daria Nazarkina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.18 1. kolo | vs. Alexandra Viktorovitch | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Paula Kania | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
03.10.18 1. kolo | vs. Eleni Daniilidou | 6-0, 3-2, Eleni Daniilidou - skreč | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Selin Ovunc | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu |