Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
07.05.98, 25 rokov
07.05.98, 25 rokov
Alena Fomina vs. Vlada Filinskaya - Vzájomné zápasy
12.09.16 | 2. kolo kval. | Alena Fomina | Vlada Filinskaya | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Bucha | antuka |
Alena Fomina form & Vlada Filinskaya form
Alena Fomina - posledné zápasy
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-72, - Alena Fomina - skreč | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 6-79, 3-6 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Stefania Rubini | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kulikova | 7-5, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
Gaiba - tráva | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Kruger | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.21 kvalifik. | vs. Ipek Oz | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Yvette Schmucker | 6-2, 3-6, 13-15 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
26.11.19 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 6-2, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Verena Meliss | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Noelia Zeballos | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Loudmilla Bencheikh | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60+H Zagreb - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Anna Bondar | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Agnes Bukta | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Penza - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-4, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Vlada Koval | 2-6, 7-68, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Essen - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.05.19 kvalifik. | vs. Elizabeth Halbauer | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Cindy Burger | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Vlada Filinskaya - posledné zápasy
Chornomorsk - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Yulia Zhytelna | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Patricia Boentgen | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
07.03.18 1. kolo | vs. Nika Radisic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.18 kvalifik. | vs. Mizuki Nagano | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Patricia Boentgen | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
20.11.17 kvalifik. | vs. Anastasiia Gevel | 6-2, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Pauline Courcoux | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Martina Kudelova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Kiev - antuka | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Valeriia Bazhanova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Valentina Abrile | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Juliya Popyk | 6-2, 6-76, 6-2 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Olga Terletska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ivano Frankivsk - antuka | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Valeriya Rozenkova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Giovanna Ferreira Caputo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Linda Prenkovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Eva Zagorac | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
22.11.16 1. kolo | vs. Brenda Njuki | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
14.11.16 kvalifik. | vs. Aleah Marrow | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Chisinau - antuka | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Kateryna Dzhaparidze | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chisinau - antuka | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Nadezhda Sedysheva | 6-76, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
12.09.16 2. kolo kval. | vs. Alena Fomina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Margaryta Demchenko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Juliya Popyk | 3-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
Kharkiv - antuka | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Gevel | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
22.08.16 2. kolo kval. | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kharkiv - antuka | ||||
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Kateryna Popova | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
21.09.15 1. kolo kval. | vs. Inga Strelchuk | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
21.09.15 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Piskun | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
14.09.15 1. kolo kval. | vs. Lyubov Slovtsova | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
08.06.15 1. kolo | vs. Cristina Adamescu | 0-6, 4-6 | detail zápasu |