ZÁPAS
02.08.17 | 1. kolo | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | Vivien Klein | 6-0, 2-6, 6-4 | Porto | antuka |
ŠTATISTIKY
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | Vivien Klein | |
1. podanie % | 50/81 (62%) | 43/89 (48%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/50 (56%) | 23/43 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/31 (42%) | 15/46 (33%) |
Vyhrané break-bally | 8/14 (57%) | 6/14 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 51/89 (57%) | 40/81 (49%) |
Vyhrané body celkom | 92/170 (54%) | 78/170 (46%) |
Dvojchyby | 3 | 18 |
Esá |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
18.11.98, 25 rokov
18.11.98, 25 rokov
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez vs. Vivien Klein - Vzájomné zápasy
02.08.17 | 1. kolo | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | Vivien Klein | 6-0, 2-6, 6-4 | detail zápasu | Porto | antuka |
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez form & Vivien Klein form
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anja Casari | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Virginia Ferrara | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kuching - tvrdý | ||||
28.02.23 1. kolo kval. | vs. Deria Nur Haliza | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.10.22 2. kolo kval. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
05.06.22 2. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 0-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
04.06.22 1. kolo | vs. Sofia Arellano | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Pelham - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Brittany Collens | 3-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Mariana Campino | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Federica Rossi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 0-3, - Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - skreč | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Amanda Montes Khaghani | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Alejandra Gutierrez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Nikol Palecek | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.21 2. kolo | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
23.03.21 1. kolo | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.03.21 kvalifik. | vs. Giulia Crescenzi | 6-74, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Vivien Klein - posledné zápasy
Badenweiler - antuka | ||||
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Inasse Hamouti | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Claire Verwerda | 6-3, 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
Las Palmas - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo | vs. Arabela Fernandez-Rabener | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Lucia Zelenka | 1-6, 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
14.08.17 kvalifik. | vs. Carlotta Romito | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Las Palmas - antuka | ||||
09.08.17 2. kolo | vs. Fatma Al Nabhani | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.08.17 1. kolo | vs. Carlota Martin Santana | 7-5, 4-3, Carlota Martin Santana - skreč | detail zápasu | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Olga Nevalainen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.17 kvalifik. | vs. Ekaterina Kholopenko | 6-1, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Porto - antuka | ||||
02.08.17 1. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 0-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Louise Ronaldson | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
31.07.17 kvalifik. | vs. Sara Lanca | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Priscilla Heise | 0-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Stuttgart Vaihingen - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Natalie Barbir | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.06.17 kvalifik. | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Aurangabad - antuka | ||||
07.06.17 2. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.06.17 1. kolo | vs. Hsin-Yuan Shih | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Caroline Ilowska | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Kuzminas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Alena Weiss | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Stuttgart Stammheim - tvrdý I. | ||||
16.01.17 1. kolo kval. | vs. Miriam Kolodziejova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Loughborough - tvrdý I. | ||||
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Sarah Wray | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ismaning - koberec | ||||
17.10.16 2. kolo kval. | vs. Ana-Lena Toto | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
17.10.16 kvalifik. | vs. Romy Koelzer | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nuernberg - antuka | ||||
22.08.16 kvalifik. | vs. Anne Knuettel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Darina Mueller | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Shahar Biran | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.08.16 kvalifik. | vs. Vivien Sandberg | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ismaning - koberec | ||||
26.10.15 1. kolo kval. | vs. Sydney Weller | 2-6, 0-6 | detail zápasu |