Taliansko
11.09.03, 20 rokov
11.09.03, 20 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Giulia Paterno vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - Vzájomné zápasy
28.01.19 | 1. kolo kval. | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | Giulia Paterno | 3-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Giulia Paterno form & Almudena Sanz-Llaneza Fernandez form
Giulia Paterno - posledné zápasy
W35 Solarino - koberec | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Selina Dal | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Jessica Pieri | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Francesca Mattioli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Martina Maria Bovio | 6-3, 6-76, 10-5 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Jessica Bertoldo | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Samira De Stefano | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Federica Urgesi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Lanciaprima | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Patricia Grigoras | 6-4, 2-6, 12-14 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Senda Sayadi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Noemi La Cagnina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Miriana Galietta | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.07.23 2. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 6-4, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Martina Maria Bovio | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Patricia Grigoras | 6-4, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Aminata Sall | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Magdalena Swierczynska | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Joanna Zawadzka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Elizaveta Shebekina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Nika Novikova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Giorgia Patti | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Kyoka Kubo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Megan Markov | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anja Casari | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Virginia Ferrara | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kuching - tvrdý | ||||
28.02.23 1. kolo kval. | vs. Deria Nur Haliza | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.10.22 2. kolo kval. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
05.06.22 2. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 0-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
04.06.22 1. kolo | vs. Sofia Arellano | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Pelham - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Brittany Collens | 3-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Mariana Campino | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Federica Rossi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 0-3, - Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - skreč | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Amanda Montes Khaghani | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Alejandra Gutierrez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Nikol Palecek | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.21 2. kolo | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
23.03.21 1. kolo | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.03.21 kvalifik. | vs. Giulia Crescenzi | 6-74, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-4, 6-2 | detail zápasu |