ZÁPAS
14.09.20 | 1. kolo kval. | Alize Lim | Anja Wildgruber | 7-5, 1-6, 10-6 | W25 Grado | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alize Lim vs. Anja Wildgruber - Vzájomné zápasy
14.09.20 | 1. kolo kval. | Alize Lim | Anja Wildgruber | 7-5, 1-6, 10-6 | detail zápasu | W25 Grado | antuka |
Alize Lim form & Anja Wildgruber form
Alize Lim - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Maria Kalyakina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Elina Popescu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25+H Calvi - tvrdý | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.22 kvalifik. | vs. Maelys Bougrat | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
10.04.22 2. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
15.09.20 kvalifik. | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 7-5, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
W60+H Saint - antuka | ||||
07.09.20 kvalifik. | vs. Audrey Albie | 6-3, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
03.09.20 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.09.20 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 4-6, 7-60 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
31.01.20 štvrťfinále | vs. Mina Hodzic | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.20 2. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
28.01.20 1. kolo | vs. Claudia Giovine | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.01.20 štvrťfinále | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.20 2. kolo | vs. Margaux Orange | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.20 1. kolo | vs. Sofia Neri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25+H Bagnatica - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-4, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
W80 Biarritz - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
21.05.19 1. kolo kval. | vs. Bernarda Pera | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Cagnes - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.05.19 kvalifik. | vs. Luisa Stefani | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Mallaurie Noel | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Calvi - tvrdý | ||||
13.04.19 semifinále | vs. Audrey Albie | 6-0, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.04.19 štvrťfinále | vs. Elixane Lechemia | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
11.04.19 2. kolo | vs. Alice Robbe | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.04.19 1. kolo | vs. Sherazad Reix | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Anja Wildgruber - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Mila Masic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Pauline Payet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Rina Saigo | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 6-77, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Tamara Kostic | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 6-3, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Flavie Brugnone | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sara Lanca | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 semifinále | vs. Mara Gae | 6-73, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Dilara Okur | 5-7, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Merna Refaat | 7-5, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Yingqun Sun | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Amelia Waligora | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Adesuwa Osabuohien | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Melania Delai | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Zeel Desai | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Irina Balus | 4-6, 6-1, 2-0, Irina Balus - skreč | detail zápasu |