ZÁPAS
26.08.19 | 1. kolo kval. | Alisa Rastegaeva | Darya Gaifullina | 6-3, 6-0 | W25+H Penza | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Alisa Rastegaeva | Darya Gaifullina | |
1. podanie % | 41/60 (68%) | 24/49 (49%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/41 (68%) | 17/24 (71%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/19 (53%) | 4/25 (16%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 28/49 (57%) | 22/60 (37%) |
Vyhrané body celkom | 66/109 (61%) | 43/109 (39%) |
Dvojchyby | 2 | 7 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Darya Gaifullina | |
0-0, 15-15 | ||
Alisa Rastegaeva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Darya Gaifullina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alisa Rastegaeva | 2-1 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
3-1 | Darya Gaifullina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alisa Rastegaeva | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Darya Gaifullina | |
Alisa Rastegaeva | 5-2 | |
5-3 | Darya Gaifullina | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Alisa Rastegaeva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Darya Gaifullina | |
0-0, 0-15 | ||
Alisa Rastegaeva | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Darya Gaifullina | |
Alisa Rastegaeva | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-0 | Darya Gaifullina | |
0-0, 15-0 | ||
6-0 |
Rusko
06.03.02, 22 rokov
06.03.02, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
17.05.02, 21 rokov
17.05.02, 21 rokov
Alisa Rastegaeva vs. Darya Gaifullina - Vzájomné zápasy
26.08.19 | 1. kolo kval. | Alisa Rastegaeva | Darya Gaifullina | 6-3, 6-0 | detail zápasu | W25+H Penza | tvrdý |
Alisa Rastegaeva form & Darya Gaifullina form
Alisa Rastegaeva - posledné zápasy
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Sofiya Chekhlystova | 0-6, 0-4, - Alisa Rastegaeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 1-6, - Alisa Rastegaeva - skreč | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Viktoriia Dema | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Laura Kubacakova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Penza - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Darya Gaifullina | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Elizaveta Volodko | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Ksenia Kolesnikova | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Barbare Eristavi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 2-5, - Alisa Rastegaeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Maria Toma | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.19 kvalifik. | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Yolande Leacock | Yolande Leacock - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Polina Golubovskaya | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Aya El Sayed | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Emma Zakordoniec | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
12.12.18 1. kolo | vs. Lana Sipek | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Charlotte Roemer | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Kerstin Peckl | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
19.11.18 kvalifik. | vs. Vickie Trocker | 7-5, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Katarzyna Pitak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
24.09.18 1. kolo | vs. Maria Shusharina | 0-6, 0-3, - Alisa Rastegaeva - skreč | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
16.09.18 kvalifik. | vs. Olga Terteac | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Darya Yelfimova | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
10.09.18 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Darya Gaifullina - posledné zápasy
W15 Bucharest - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Vladislava Petrovskaia | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Shakhzoda Asimova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Penza - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Alisa Rastegaeva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Mariam Dalakishvili | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
10.07.17 kvalifik. | vs. Nini Guensler | 5-7, 4-6 | detail zápasu |