Rusko
11.05.00, 23 rokov
11.05.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
26.10.99, 24 rokov
26.10.99, 24 rokov
Alisa Axyanova vs. Elena Covi - Vzájomné zápasy
14.05.19 | kvalifik. | Alisa Axyanova | Elena Covi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Alisa Axyanova form & Elena Covi form
Alisa Axyanova - posledné zápasy
W15 Cairo - antuka | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Agostina Landa | 2-6, 1-4, - Alisa Axyanova - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
21.09.21 kvalifik. | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Milena Gevorgyan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Mariam Mahmoud | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Aya El Sayed | 0-6, 1-4, - Alisa Axyanova - skreč | detail zápasu | |
03.08.21 kvalifik. | vs. Ginevra Peiretti | 0-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Dana Mousa | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
19.07.21 1. kolo kval. | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Melnikova | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Miriam Gondorova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Raphaelle Lacasse | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Norhan Hesham | 3-6, 1-4, - Alisa Axyanova - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Aya El Aouni | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Jenna Defalco | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Sathwika Sama | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Salma Abdel Rahim | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Margarita Lazareva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Inga Komleva | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
13.02.20 kvalifik. | vs. Jiangxue Han | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Camilla Ceppellini | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.20 kvalifik. | vs. Nadine Keller | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Teresia Londol | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Anna Makhorkina | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Parnu - tvrdý I. | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Arina Petrova | 3-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Anne-Sophie Morandais | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-2, - Alisa Axyanova - skreč | detail zápasu |
Elena Covi - posledné zápasy
W60 Grado - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 0-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Nessa Pratt | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.22 kvalifik. | vs. I-Hsuan Cho | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Yana Klimchuk | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 L'aquila - antuka | ||||
22.06.21 kvalifik. | vs. Camilla Gennaro | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Pervinca Curci | 2-6, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
13.12.20 1. kolo kval. | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
02.11.20 kvalifik. | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Urszula Nebelska | 7-60, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Alisa Axyanova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.05.19 kvalifik. | vs. Anjana Suresh | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Trieste - antuka | ||||
03.09.18 1. kolo kval. | vs. Alessandra Mazzola | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Padova - antuka | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Claudia Giovine | 2-6, 1-6 | detail zápasu |