Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
16.07.88, 35 rokov
16.07.88, 35 rokov
Alina Wessel vs. Edita Raca - Vzájomné zápasy
17.09.12 | 1. kolo kval. | Alina Wessel | Edita Raca | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Shrewsbury | tvrdý I. |
Alina Wessel form & Edita Raca form
Alina Wessel - posledné zápasy
Versmold - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
31.10.16 2. kolo kval. | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
24.10.16 1. kolo | vs. Ioana Diana Pietroiu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.16 kvalifik. | vs. Lisa Phillips | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
22.09.16 2. kolo | vs. Alice Balducci | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.16 1. kolo | vs. Stefania Rubini | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Meritxell Perera Ros | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.16 kvalifik. | vs. Elyse Lavender | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
15.09.16 2. kolo | vs. Alice Balducci | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.09.16 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-1, 4-2, Irene Lavino - skreč | detail zápasu | |
Engis - antuka | ||||
06.09.16 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
23.08.16 1. kolo | vs. Dana Kremer | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.16 2. kolo kval. | vs. Elisabeth Chantraine | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.08.16 kvalifik. | vs. Phonexay Chitdara | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
17.08.16 1. kolo | vs. Liza Lebedzeva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Jocelijn Cavero Roeper | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.08.16 kvalifik. | vs. Shoval Fanani | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Rebecq - antuka | ||||
01.08.16 2. kolo kval. | vs. Zara De Schutter | 1-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.16 kvalifik. | vs. Michaela Boev | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maaseik - antuka | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Livia Kraus | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
15.06.16 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Puszczykowo - tvrdý | ||||
09.06.16 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.06.16 1. kolo | vs. Patrycja Polanska | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Szczawno Zdroj - antuka | ||||
30.05.16 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 7-68, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
20.04.16 1. kolo | vs. Hanna Landener | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
13.04.16 1. kolo | vs. Dana Kremer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Jennifer Wacker | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
11.04.16 kvalifik. | vs. Soyeon Park | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
04.04.16 2. kolo kval. | vs. Daniela Vukovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
28.03.16 1. kolo kval. | vs. Dana Kremer | 1-6, - Alina Wessel - skreč | detail zápasu |
Edita Raca - posledné zápasy
Telde - antuka | ||||
03.10.16 kvalifik. | vs. Loretto Villalba Rubio | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rebecq - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Dagmar Zdrubecka | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Le Havre - antuka | ||||
17.03.14 1. kolo kval. | vs. Margot Decker | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Helsinki - tvrdý I. | ||||
11.11.13 1. kolo kval. | vs. Antonina Rafikova | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Westende Middelkerke - tvrdý | ||||
12.08.13 1. kolo kval. | vs. Sharon Pesch | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Woking - tvrdý | ||||
15.07.13 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Breda - antuka | ||||
24.06.13 1. kolo kval. | vs. Natsumi Chimura | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Le Havre - antuka | ||||
11.03.13 2. kolo kval. | vs. Fiona Gervais | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sutton - tvrdý I. | ||||
04.03.13 1. kolo | vs. Petra Krejsova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.03.13 1. kolo kval. | vs. Natasha Kanvinde | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Preston - tvrdý I. | ||||
21.01.13 1. kolo kval. | vs. Malin Ulvefeldt | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Glasgow - tvrdý I. | ||||
14.01.13 1. kolo kval. | vs. Patricia Haas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Loughborough - tvrdý I. | ||||
05.11.12 1. kolo kval. | vs. Lauren Mcminn | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Barnstaple - tvrdý I. | ||||
29.10.12 1. kolo kval. | vs. Nicole Peterson | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
17.09.12 1. kolo kval. | vs. Alina Wessel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Woking Foxhills - tvrdý | ||||
16.07.12 1. kolo kval. | vs. Alicia Barnett | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Denain - antuka | ||||
02.07.12 1. kolo kval. | vs. Julia Kushnereva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
02.07.12 kvalifik. | vs. Marina Kachar | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sarajevo - antuka | ||||
29.08.11 1. kolo kval. | vs. Lucie Chrastecka | - Edita Raca - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Nottingham - tráva | ||||
06.06.11 1. kolo kval. | vs. Charlotte Phillips | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Edinburgh - antuka | ||||
02.05.11 1. kolo kval. | vs. Jazzamay Drew | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bournemouth - antuka | ||||
25.04.11 1. kolo kval. | vs. Georgina Bastick | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hvar - antuka | ||||
18.04.11 1. kolo kval. | vs. Ema Mikulcic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
11.04.11 | vs. Katerina Kaminkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sibenik - antuka | ||||
04.04.11 | vs. Helena Klun | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.04.11 1. kolo kval. | vs. Lisa Maria Reichmann | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Portimao - tvrdý | ||||
21.02.11 1. kolo kval. | vs. Ksenia Gospodinova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Albufeira - tvrdý | ||||
14.02.11 2. kolo kval. | vs. Margarida Moura | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.11 1. kolo kval. | vs. Aline Pinheiro | Aline Pinheiro - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Vale Do - tvrdý | ||||
07.02.11 1. kolo kval. | vs. Nuria Ormeno Ruiz | 5-7, 2-6 | detail zápasu |