ZÁPAS
21.06.16 | 1. kolo | Alina Silich | Vesna Dolonc | 7-5, 3-6, 6-3 | Moscow | antuka |
ŠTATISTIKY
Alina Silich | Vesna Dolonc | |
1. podanie % | 50/87 (57%) | 58/88 (66%) |
Vyhrané body z 1.podania | 31/50 (62%) | 37/58 (64%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/37 (43%) | 14/30 (47%) |
Vyhrané break-bally | 7/13 (54%) | 6/10 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 37/88 (42%) | 40/87 (46%) |
Vyhrané body celkom | 84/175 (48%) | 91/175 (52%) |
Dvojchyby | 6 | 2 |
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alina Silich vs. Vesna Dolonc - Vzájomné zápasy
21.06.16 | 1. kolo | Alina Silich | Vesna Dolonc | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Moscow | antuka |
Alina Silich form & Vesna Dolonc form
Alina Silich - posledné zápasy
W15 Ust - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Anastasia Yashchenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Alina Silich - skreč | detail zápasu | |
22.06.21 kvalifik. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
04.06.21 štvrťfinále | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.06.21 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.05.21 1. kolo | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
10.04.21 semifinále | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.04.21 štvrťfinále | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
08.04.21 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
06.04.21 kvalifik. | vs. Karyna Kachur | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 7-65, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.21 kvalifik. | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 5-2, Maria Timofeeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
04.02.21 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.02.21 1. kolo | vs. Vladlena Bokova | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Vesna Dolonc - posledné zápasy
Zawada - koberec | ||||
16.11.16 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
14.11.16 kvalifik. | vs. Manca Pislak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Adrianna Sosnowska | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
09.11.16 2. kolo | vs. Anna Kalinskaya | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
08.11.16 1. kolo | vs. Anastasiya Vasylyeva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Vostrikova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.16 kvalifik. | vs. Valeriya Urzhumova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Saint Petersburg - tvrdý I. | ||||
22.09.16 štvrťfinále | vs. Donna Vekic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.16 2. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
20.09.16 1. kolo | vs. Olga Ianchuk | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.16 kvalifik. | vs. Vitalia Diatchenko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Valeriya Urzhumova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.16 2. kolo kval. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-75, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Plzen - antuka | ||||
05.08.16 štvrťfinále | vs. Michaela Bayerlova | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.08.16 2. kolo | vs. Olga Ianchuk | 6-76, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
03.08.16 1. kolo | vs. Vivien Juhaszova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.16 kvalifik. | vs. Natalija Stevanovic | 1-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
21.06.16 1. kolo | vs. Alina Silich | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
10.06.16 semifinále | vs. Vera Lapko | 7-67, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.06.16 štvrťfinále | vs. Nadiya Kichenok | 3-0, Nadiya Kichenok - skreč | detail zápasu | |
08.06.16 2. kolo | vs. Polina Leykina | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
07.06.16 1. kolo | vs. Alena Tarasova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
06.06.16 2. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
06.06.16 kvalifik. | vs. Adriana Sosnovschi | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Gyor - antuka | ||||
10.05.16 1. kolo | vs. Ana Vrljic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.05.16 1. kolo kval. | vs. Adrienn Zsitvay | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
09.05.16 kvalifik. | vs. Guadalupe Perez Rojas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Gyor - antuka | ||||
08.05.16 finále | vs. Anastasiya Shoshyna | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
07.05.16 semifinále | vs. Bianka Bekefi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.05.16 štvrťfinále | vs. Rebeka Stolmar | 6-2, 7-5 | detail zápasu |