Alina Silich vs. Sviatlana Pirazhenka 20.01.2018

Alina Silich vs. Sviatlana Pirazhenka 20.01.2018 - Andrezieux-Boutheon - porovnanie

ZÁPAS

20.01.181. kolo kval.Alina Silich Sviatlana Pirazhenka 6-1, 6-4 France Andrezieux Boutheon tvrdý I.

ŠTATISTIKY

Alina SilichSviatlana Pirazhenka
1. podanie %28/47 (60%)32/52 (62%)
Vyhrané body z 1.podania23/28 (82%)18/32 (56%)
Vyhrané body z 2.podania9/19 (47%)4/20 (20%)
Vyhrané break-bally5/9 (56%)2/3 (67%)
Vyhrané body z returnu30/52 (58%)15/47 (32%)
Vyhrané body celkom62/99 (63%)37/99 (37%)
Dvojchyby37
Esá41

ŠTATISTIKY

6-4

Alina Silich
Rusko
10.07.96, 22 rokov




749
24
37 048 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
12.09.92, 26 rokov




510
58
95 493 $
Sviatlana Pirazhenka
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Alina Silich vs. Sviatlana Pirazhenka - Vzájomné zápasy

20.01.181. kolo kval.Alina SilichSviatlana Pirazhenka6-1, 6-4 detail zápasuFrance Andrezieux Boutheon tvrdý I.
18.09.172. kolo kval.Sviatlana PirazhenkaAlina Silich1-6, 6-4, 6-4 detail zápasuRussia Saint Petersburg tvrdý I.
07.11.16kvalifik.Sviatlana PirazhenkaAlina Silich6-3, 6-3 detail zápasuBelarus Minsk tvrdý I.

Alina Silich - posledné zápasy

India Pune - tvrdý
24.11.18
1. kolo kval.
vs. Eden Silva2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Belarus Minsk - tvrdý I.
05.11.18
kvalifik.
vs. Susan Bandecchi3-6, 5-7 prehradetail zápasu
04.11.18
1. kolo kval.
vs. Anna Makhorkina6-2, 7-63 výhradetail zápasu
Turkey Istanbul - tvrdý I.
21.10.18
kvalifik.
vs. Karin Kennel4-6, 1-6 prehradetail zápasu
21.10.18
1. kolo kval.
vs. Deniz Paykoc6-4, 5-7, 6-4 výhradetail zápasu
France Joue Les - tvrdý I.
14.10.18
kvalifik.
vs. Eden Silva0-6, 1-6 prehradetail zápasu
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Margaux Bovy7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Bulgaria Sozopol - tvrdý
04.10.18
2. kolo
vs. Oana Smaranda Corneanu4-6, 3-6 prehradetail zápasu
02.10.18
1. kolo
vs. Denislava Glushkova6-2, 7-64 výhradetail zápasu
France Clermont Ferrand - tvrdý I.
23.09.18
1. kolo kval.
vs. Clemence Fayol3-6, 5-7 prehradetail zápasu
Portugal Lisbon - tvrdý
16.09.18
2. kolo kval.
vs. Alexandra Stevenson6-2, 3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Kazakhstan Almaty - antuka
10.09.18
1. kolo
vs. Oleksandra Oliynykova3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Russia Moscow - antuka
27.08.18
1. kolo
vs. Ulyana Ayzatulina2-6, 1-3, - Alina Silich - skrečprehradetail zápasu
Russia Moscow - antuka
21.08.18
1. kolo
vs. Hanna Sokal3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Thailand Hua Hin - tvrdý
04.06.18
1. kolo
vs. Risa Ozaki3-6, - Alina Silich - skrečprehradetail zápasu
Thailand Hua Hin - tvrdý
28.05.18
kvalifik.
vs. Monica Robinson2-6, 6-76 prehradetail zápasu
27.05.18
2. kolo kval.
vs. Zara Brankovic6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Republic of Korea Changwon - tvrdý
24.05.18
2. kolo
vs. So-Ra Lee0-6, 2-6 prehradetail zápasu
23.05.18
1. kolo
vs. Kai-Chen Chang6-4, 7-65 výhradetail zápasu
Republic of Korea Incheon - tvrdý
15.05.18
kvalifik.
vs. Dominique Schaefer6-79, 3-6 prehradetail zápasu
14.05.18
2. kolo kval.
vs. Jin Yoo6-2, 6-1 výhradetail zápasu
13.05.18
1. kolo kval.
vs. Hyojung Yea6-4, 2-6, 7-66 výhradetail zápasu
Republic of Korea Goyang - tvrdý
09.05.18
1. kolo
vs. Victoria Rodriguez2-6, 5-7 prehradetail zápasu
08.05.18
kvalifik.
vs. Seung-Yeon Hong6-4, 6-4 výhradetail zápasu
07.05.18
2. kolo kval.
vs. Hae-Sung Kim6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Russia Khimki - tvrdý I.
28.04.18
1. kolo kval.
vs. Ekaterina Shalimova6-1, 4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
25.04.18
1. kolo
vs. Greetje Minnen2-6, 0-1, - Alina Silich - skrečprehradetail zápasu
Japan Osaka - tvrdý
08.04.18
1. kolo kval.
vs. Yukina Saigo6-75, 4-6 prehradetail zápasu
Japan Kashiwa - tvrdý
04.04.18
1. kolo
vs. Chihiro Muramatsu6-4, 1-6, 4-6 prehradetail zápasu
02.04.18
kvalifik.
vs. Haruka Kaji6-2, 7-5 výhradetail zápasu

Sviatlana Pirazhenka - posledné zápasy

Belarus Minsk - tvrdý I.
07.11.18
2. kolo
vs. Katarzyna Piter3-6, 6-75 prehradetail zápasu
06.11.18
1. kolo
vs. Viktoriya Kanapatskaya6-1, 7-5 výhradetail zápasu
05.11.18
kvalifik.
vs. Ekaterina Kazionova6-2, 6-0 výhradetail zápasu
04.11.18
1. kolo kval.
vs. Alesya Yakubovich6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Luxembourg Petange - tvrdý I.
29.10.18
1. kolo
vs. Berfu Cengiz6-3, 1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Norway Oslo - tvrdý I.
23.10.18
1. kolo
vs. Chloe Paquet3-6, 3-6 prehradetail zápasu
France Cherboug En - tvrdý I.
08.10.18
1. kolo
vs. Margot Yerolymos4-6, 2-6 prehradetail zápasu
France Clermont Ferrand - tvrdý I.
26.09.18
1. kolo
vs. Sherazad Reix1-6, 2-6 prehradetail zápasu
France Biarritz - antuka
09.09.18
1. kolo kval.
vs. Sherazad Reix6-75, 3-6 prehradetail zápasu
Croatia Zagreb - antuka
02.09.18
1. kolo kval.
vs. Milica Bojic6-3, 6-4 výhradetail zápasu
02.09.18
2. kolo kval.
vs. Cornelia Lister4-6, 0-6 prehradetail zápasu
Holland Rotterdam - antuka
26.08.18
finále
vs. Marina Bassols Ribera5-7, 2-6 prehradetail zápasu
25.08.18
semifinále
vs. Merel Hoedt6-2, 6-0 výhradetail zápasu
24.08.18
štvrťfinále
vs. Claudia Hoste Ferrer7-5, 2-6, 6-2 výhradetail zápasu
23.08.18
2. kolo
vs. Isabelle Haverlag6-4, 5-7, 7-5 výhradetail zápasu
22.08.18
1. kolo
vs. Arianne Hartono7-60, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
Italy Sezze - antuka
09.08.18
2. kolo
vs. Bianca Turati3-6, 3-6 prehradetail zápasu
06.08.18
1. kolo
vs. Giorgia Pinto6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Italy Biella - antuka
31.07.18
1. kolo
vs. Angelica Raggi6-78, 4-6 prehradetail zápasu
Portugal Figueira Da - tvrdý
18.07.18
1. kolo
vs. Andrea Gamiz6-3, 6-71, 5-7 prehradetail zápasu
Portugal Setubal - tvrdý
11.07.18
2. kolo
vs. Dea Herdzelas3-6, 4-6 prehradetail zápasu
09.07.18
1. kolo
vs. Sara Lanca6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Holland Den Haag - antuka
05.07.18
2. kolo
vs. Ida Jarlskog7-66, 5-7, 2-6 prehradetail zápasu
03.07.18
1. kolo
vs. Stephanie Judith Visscher6-4, 6-0 výhradetail zápasu
Poland Torun - antuka
28.06.18
2. kolo
vs. Maja Chwalinska2-6, 3-6 prehradetail zápasu
27.06.18
1. kolo
vs. Ganna Poznikhirenko Ganna Poznikhirenko - skrečvýhradetail zápasu
26.06.18
kvalifik.
vs. Irina Lapustina6-0, 6-4 výhradetail zápasu
25.06.18
2. kolo kval.
vs. Natalia Komar6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Germany Kaltenkirchen - antuka
19.06.18
1. kolo
vs. Anna Klasen2-6, 3-6 prehradetail zápasu
Holland 's-Hertogenbosch - tráva
10.06.18
kvalifik.
vs. Veronika Kudermetova2-6, 3-6 prehradetail zápasu
<