Rusko
28.03.01, 23 rokov
28.03.01, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
10.04.02, 21 rokov
10.04.02, 21 rokov
Alina Lebedeva vs. Cagla Teoman - Vzájomné zápasy
12.10.19 | 1. kolo kval. | Alina Lebedeva | Cagla Teoman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W15 Telavi | antuka |
Alina Lebedeva form & Cagla Teoman form
Alina Lebedeva - posledné zápasy
W15 Moscow - antuka | ||||
19.07.21 1. kolo kval. | vs. Alisa Kummel | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Lara Panfilov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Carola Cavelli | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Mariame Toure | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.12.19 kvalifik. | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Anna Arkadianou | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
13.10.19 kvalifik. | vs. Maria Toma | 6-78, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
12.10.19 1. kolo kval. | vs. Cagla Teoman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Nonna Kurginyan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Pia Brglez | 6-3, 7-5 | detail zápasu |
Cagla Teoman - posledné zápasy
W15 Telavi - antuka | ||||
12.10.19 1. kolo kval. | vs. Alina Lebedeva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Csilla Argyelan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Agnes Gustafsson | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Isabella Pfennig | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
05.03.18 kvalifik. | vs. Andrijana Stoilkovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Buczynska | Aleksandra Buczynska - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Nozomi Fujioka | 0-6, 0-6 | detail zápasu |