ZÁPAS
27.11.19 | 1. kolo | Alicia Barnett | Denisa Hindova | 7-5, 6-3 | W15 Milovice | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Alicia Barnett | Denisa Hindova | |
1. podanie % | 53/75 (71%) | 58/83 (70%) |
Vyhrané body z 1.podania | 34/53 (64%) | 35/58 (60%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/22 (50%) | 8/25 (32%) |
Vyhrané break-bally | 5/16 (31%) | 2/9 (22%) |
Vyhrané body z returnu | 40/83 (48%) | 30/75 (40%) |
Vyhrané body celkom | 85/158 (54%) | 73/158 (46%) |
Dvojchyby | 0 | 7 |
Esá | 0 | 4 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Alicia Barnett | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Denisa Hindova | |
0-0 | ||
Alicia Barnett | 2-3 | |
3-3 | Denisa Hindova | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Alicia Barnett | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-4 | Denisa Hindova | |
0-0 | ||
Alicia Barnett | 5-4 | |
0-0, 15-15, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Denisa Hindova | |
0-0 | ||
Alicia Barnett | 6-5 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Denisa Hindova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alicia Barnett | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Denisa Hindova | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-1 | Denisa Hindova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alicia Barnett | 4-1 | |
0-0 | ||
4-2 | Denisa Hindova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Alicia Barnett | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Denisa Hindova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alicia Barnett vs. Denisa Hindova - Vzájomné zápasy
27.11.19 | 1. kolo | Alicia Barnett | Denisa Hindova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | W15 Milovice | tvrdý I. |
Alicia Barnett form & Denisa Hindova form
Alicia Barnett - posledné zápasy
Granby - tvrdý | ||||
20.08.22 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Grodzisk - tvrdý | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-72, 6-75 | detail zápasu | |
01.08.22 kvalifik. | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Nikol Rivkin | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Oeiras - antuka | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
04.04.22 kvalifik. | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 7-5, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Altenkirchen - koberec | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Erika Andreeva | 3-6, 7-65, 7-10 | detail zápasu | |
W60 Grenoble - tvrdý I. | ||||
10.02.22 2. kolo | vs. Martina Trevisan | 6-2, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.02.22 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.22 kvalifik. | vs. Sarah Beth Grey | 7-64, 6-77, 10-6 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Jenifer Anger | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
24.01.22 1. kolo kval. | vs. Ines Nicault | 4-6, 7-63, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Jennifer Ruggeri | 3-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.21 kvalifik. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Sashi Kempster | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Sada Nahimana | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
28.10.21 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.21 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 7-5, 6-78, 7-5 | detail zápasu | |
25.10.21 kvalifik. | vs. Camilla Rosatello | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.21 kvalifik. | vs. Mallaurie Noel | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Mariana Drazic | 3-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W80+H Le - tvrdý | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Estela Perez-Somarriba | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.21 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 7-63, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
21.09.21 kvalifik. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
20.09.21 1. kolo kval. | vs. Sashi Kempster | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
13.09.21 kvalifik. | vs. Weronika Falkowska | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Carolina Caetano Reis | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Denisa Hindova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Josy Daems | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Diana Demidova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Viktoria Lackova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Tian Jialin | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Charlotte Ruud | 5-7, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Nina Potocnik | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-4, - Denisa Hindova - skreč | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Irina Ramialison | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Jana Bojovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Nicole Gadient | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ilaria Sposetti | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Barbora Michalkova | 6-1, 6-1 | detail zápasu |