ZÁPAS
10.01.19 | 2. kolo | Alice Tubello | Agathe Timsit | 6-1, 6-3 | W15 Fort | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Alice Tubello | Agathe Timsit | |
1. podanie % | 38/55 (69%) | 22/46 (48%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/38 (61%) | 9/22 (41%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/17 (65%) | 8/24 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 2/8 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 29/46 (63%) | 21/55 (38%) |
Vyhrané body celkom | 63/101 (62%) | 38/101 (38%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Alice Tubello | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Agathe Timsit | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
2-0 | Agathe Timsit | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alice Tubello | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Agathe Timsit | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alice Tubello | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Agathe Timsit | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Alice Tubello | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Alice Tubello | 1-0 | |
Alice Tubello | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Agathe Timsit | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Alice Tubello | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Agathe Timsit | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-3 | Agathe Timsit | |
4-3 | Agathe Timsit | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alice Tubello | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
25.08.92, 31 rokov
25.08.92, 31 rokov
Alice Tubello vs. Agathe Timsit - Vzájomné zápasy
10.01.19 | 2. kolo | Alice Tubello | Agathe Timsit | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W15 Fort | tvrdý |
Alice Tubello form & Agathe Timsit form
Alice Tubello - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Han Shi | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Caroline Werner | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.02.24 štvrťfinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.24 2. kolo | vs. Ruien Zhang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Ranim Rassil | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Francesca Jones | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 6-4, 6-710 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Jessika Ponchet | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Ipek Oz | 2-6, 6-3, 3-1, Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
13.05.23 semifinále | vs. Ipek Oz | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.05.23 štvrťfinále | vs. Martha Matoula | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.05.23 2. kolo | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Chiasso - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Martina Colmegna | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 5-7, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
29.03.23 2. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 5-7, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W60 Pretoria - tvrdý | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Marilouise Van Zyl | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Pretoria - tvrdý | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Sofia Costoulas | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Agathe Timsit - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.12.19 kvalifik. | vs. Arabella Koller | 4-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Natalia Orlova | 4-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 4-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
28.10.19 kvalifik. | vs. Andre Lukosiute | 6-2, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
21.10.19 kvalifik. | vs. Ruth Copas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Constance Sibille | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Marte Lambrecht | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Mathilde Devits | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Lana Sipek | 4-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
23.07.19 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-74, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
19.07.19 štvrťfinále | vs. Olympe Lancelot | 7-5, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 6-0, 2-0, Noa Liauw A Fong - skreč | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
25.06.19 1. kolo | vs. Anna Turati | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Netanya - tvrdý | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.06.19 1. kolo | vs. Ema Lazic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Eugenia Ganga | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Nina Stadler | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
04.06.19 1. kolo | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
17.05.19 štvrťfinále | vs. Chiara Scholl | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.19 2. kolo | vs. Dominique Karregat | 7-5, 1-0, Dominique Karregat - skreč | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Blanca Puig Caballero | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.04.19 kvalifik. | vs. Audrey Dabomve | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Alexandra Damaschin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
04.03.19 kvalifik. | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.19 kvalifik. | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Madison Westby | 5-7, 6-1, 10-7 | detail zápasu |