ZÁPAS
02.10.19 | 1. kolo | Alice Rame | Schena Benamar | 0-6, 4-2, - skreč | W15 Andrezieux | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Alice Rame | Schena Benamar | |
1. podanie % | 19/38 (50%) | 20/43 (47%) |
Vyhrané body z 1.podania | 10/19 (53%) | 15/20 (75%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/19 (32%) | 8/23 (35%) |
Vyhrané break-bally | 2/7 (29%) | 4/6 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 20/43 (47%) | 22/38 (58%) |
Vyhrané body celkom | 36/81 (44%) | 45/81 (56%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esá | 1 | 4 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
18.01.99, 25 rokov
18.01.99, 25 rokov
Alice Rame vs. Schena Benamar - Vzájomné zápasy
02.10.19 | 1. kolo | Alice Rame | Schena Benamar | 0-6, 4-2, Schena Benamar - skreč | detail zápasu | W15 Andrezieux | tvrdý I. |
03.02.18 | 1. kolo kval. | Alice Rame | Schena Benamar | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Grenoble | tvrdý I. |
Alice Rame form & Schena Benamar form
Alice Rame - posledné zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Marie Benoit | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Angelica Sara | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Julia Middendorf | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 1-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Daniela Vismane | 6-2, 4-6, - Alice Rame - skreč | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Anja Stankovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Doga Turkmen | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Martina Colmegna | 6-4, 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Amarissa Kiara Toth | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Mile Cibulskyte | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
28.01.24 finále | vs. Solana Sierra | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Ylena In-Albon | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
25.01.24 3. kolo | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Daria Lodikova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Ania Hertel | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Amandine Hesse | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Marie Benoit | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Schena Benamar - posledné zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 0-4, - Schena Benamar - skreč | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Claire Duter | 6-4, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Sarah Iliev | 6-78, 5-7 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Aminata Sall | 2-5, - Schena Benamar - skreč | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
17.04.23 kvalifik. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-1, - Schena Benamar - skreč | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
14.04.23 štvrťfinále | vs. Laura Mair | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.04.23 2. kolo | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 5-7, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.04.23 kvalifik. | vs. Jiho Shin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Jana Kareisova | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-75, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Amiens - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Kruger | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Lucie Wargnier | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.10.22 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-73, 10-3 | detail zápasu | |
W80+H Le - tvrdý | ||||
12.09.22 kvalifik. | vs. Freya Christie | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Saint - antuka | ||||
05.09.22 kvalifik. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Maneva Rakotomalala | 3-4, - Schena Benamar - skreč | detail zápasu |