INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alice Rame vs. Lena Ruppert - Vzájomné zápasy
15.07.18 | 1. kolo kval. | Alice Rame | Lena Ruppert | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | Darmstadt | antuka |
Alice Rame form & Lena Ruppert form
Alice Rame - posledné zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Marie Benoit | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Angelica Sara | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Julia Middendorf | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 1-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Daniela Vismane | 6-2, 4-6, - Alice Rame - skreč | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Anja Stankovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Doga Turkmen | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Martina Colmegna | 6-4, 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Amarissa Kiara Toth | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Mile Cibulskyte | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
28.01.24 finále | vs. Solana Sierra | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Ylena In-Albon | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
25.01.24 3. kolo | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Daria Lodikova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Ania Hertel | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Amandine Hesse | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Marie Benoit | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Lena Ruppert - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Lea Magun | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.21 finále | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
09.10.21 semifinále | vs. Eri Shimizu | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.21 štvrťfinále | vs. Tamara Kostic | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
07.10.21 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.21 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Chloe Noel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Erwitte - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 4-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Frederiksberg - antuka | ||||
07.08.21 semifinále | vs. Nicole Khirin | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.21 štvrťfinále | vs. Sofia Nami Samavati | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.21 2. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 6-70, 7-65 | detail zápasu | |
03.08.21 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.21 kvalifik. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
30.07.21 štvrťfinále | vs. Sohyun Park | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.07.21 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
28.07.21 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.07.21 kvalifik. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kyiv - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.21 kvalifik. | vs. Mariia Bergen | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Darya Volkova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.04.21 kvalifik. | vs. Ekaterina Shalimova | 3-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Semra Aksu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Elena Grekul | 5-7, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.03.21 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 4-6, 12-14 | detail zápasu | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Mariana Drazic | 6-3, 6-2 | detail zápasu |