INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Anna-Giulia Remondina vs. Alice Rame - Vzájomné zápasy
01.12.17 | štvrťfinále | Alice Rame | Anna-Giulia Remondina | 7-63, 7-5 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Anna-Giulia Remondina form & Alice Rame form
Anna-Giulia Remondina - posledné zápasy
Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.18 1. kolo | vs. Maia Lumsden | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
08.10.18 kvalifik. | vs. Maryna Chernyshova | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Trickovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
24.08.18 štvrťfinále | vs. Lara Salden | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.18 2. kolo | vs. Constance Sibille | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Carolina Bulatovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Hechingen - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Bad Saulgau - antuka | ||||
31.07.18 kvalifik. | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Carmen Schultheiss | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Helene Scholsen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.07.18 kvalifik. | vs. Federica Bilardo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Torino - antuka | ||||
09.07.18 kvalifik. | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
Denain - antuka | ||||
04.07.18 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-76, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.18 kvalifik. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Camille Sireix | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Perigueux - antuka | ||||
27.06.18 2. kolo | vs. Olga Saez Larra | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.18 1. kolo | vs. Catalina Pella | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
24.06.18 kvalifik. | vs. Lara Salden | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Brescia - antuka | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 7-65, 6-75 | detail zápasu | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Clothilde De Bernardi | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Grado - antuka | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Clothilde De Bernardi | 2-6, 6-78 | detail zápasu | |
Balatonboglar - antuka | ||||
03.05.18 štvrťfinále | vs. Anna Zaja | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
02.05.18 2. kolo | vs. Cindy Burger | 6-4, 2-4, Cindy Burger - skreč | detail zápasu | |
01.05.18 1. kolo | vs. Ana Biskic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.04.18 kvalifik. | vs. Mila Mejic | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Anamarija Stevanovic | 6-0, 6-2 | detail zápasu |
Alice Rame - posledné zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Marie Benoit | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Angelica Sara | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Julia Middendorf | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 1-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Daniela Vismane | 6-2, 4-6, - Alice Rame - skreč | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Anja Stankovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Doga Turkmen | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Martina Colmegna | 6-4, 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Amarissa Kiara Toth | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Mile Cibulskyte | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 kvalifik. | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
28.01.24 finále | vs. Solana Sierra | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Ylena In-Albon | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
25.01.24 3. kolo | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Daria Lodikova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Ania Hertel | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Amandine Hesse | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Marie Benoit | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu |