ZÁPAS
05.10.15 | 2. kolo | Alice Matteucci | Marina Melnikova | 7-5, 7-5 | Tampico | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Alice Matteucci | Marina Melnikova | |
1. podanie % | 41/72 (57%) | 48/76 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/41 (66%) | 25/48 (52%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/31 (52%) | 15/28 (54%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 4/7 (57%) |
Vyhrané body z returnu | 36/76 (47%) | 29/72 (40%) |
Vyhrané body celkom | 79/148 (53%) | 69/148 (47%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alice Matteucci vs. Marina Melnikova - Vzájomné zápasy
05.10.15 | 2. kolo | Alice Matteucci | Marina Melnikova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | Tampico | tvrdý |
Alice Matteucci form & Marina Melnikova form
Alice Matteucci - posledné zápasy
Santa Margherita - antuka | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
22.10.18 kvalifik. | vs. Monica Cappelletti | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
08.10.18 kvalifik. | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Alessandra Crump | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
01.10.18 kvalifik. | vs. Pia Cuk | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Eduarda Piai | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Lisa Matviyenko | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
21.09.18 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.18 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.18 1. kolo kval. | vs. Romy Koelzer | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.18 kvalifik. | vs. Emily Arbuthnott | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Trieste - antuka | ||||
09.09.18 finále | vs. Camilla Scala | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.09.18 semifinále | vs. Ivania Martinich | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
07.09.18 štvrťfinále | vs. Manca Pislak | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
06.09.18 2. kolo | vs. Benedetta Ivaldi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.18 kvalifik. | vs. Elisa Visentin | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Bagnatica - antuka | ||||
26.08.18 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Halbauer | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Torino - antuka | ||||
09.07.18 kvalifik. | vs. Rasheeda Mcadoo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Cristina Dinu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Padova - antuka | ||||
13.06.18 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brescia - antuka | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
Grado - antuka | ||||
31.05.18 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.18 1. kolo | vs. Viktoria Kamenskaya | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Caserta - antuka | ||||
24.05.18 2. kolo | vs. Cindy Burger | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.05.18 1. kolo | vs. Vivian Heisen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
26.04.18 2. kolo | vs. Catalina Pella | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Marina Melnikova - posledné zápasy
W75 Chiasso - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Marie Vogt | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Zaragoza - antuka | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
09.04.24 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Marina Stakusic | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
25.02.24 kvalifik. | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Victoria Hu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Ximena Senties | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Sachia Vickery | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Jana Kolodynska | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-78, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
15.12.23 štvrťfinále | vs. Katy Dunne | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anna Brogan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Helena Mohamed | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Danielle Willson | 2-6, 7-64, 1-10 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Anastasia Zakharova | 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu |