USA
01.04.01, 23 rokov
01.04.01, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Jessica Marmorstein vs. Alice Gillan - Vzájomné zápasy
06.12.18 | 2. kolo | Alice Gillan | Jessica Marmorstein | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Stellenbosch | tvrdý |
Jessica Marmorstein form & Alice Gillan form
Jessica Marmorstein - posledné zápasy
W15 Cordoba - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Martina Sofia Sfilio | 6-1, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Tucuman - antuka | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Agostina Andreazzini | 3-6, 7-64, 7-10 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Abril Pajello | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Michela Castro Zunino | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 2. kolo kval. | vs. Carolina Alvarez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Rajput | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Michela Castro Zunino | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Vivas | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Shiyu Ye | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
28.11.22 kvalifik. | vs. Caroline Vernet | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
21.11.22 kvalifik. | vs. Anna Baranovski | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Champaign - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Susanna Maltby | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
25.01.22 kvalifik. | vs. Esther Vyrlan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.01.22 1. kolo kval. | vs. Shelby Prince | 6-2, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
20.01.22 2. kolo | vs. Hina Inoue | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.01.22 1. kolo | vs. Alessandra Crump | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.22 kvalifik. | vs. Zoe Bourbotte | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Yoana Moneva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý | ||||
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Kianah Motosono | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
23.07.19 1. kolo kval. | vs. Maria Gomez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Ana Maria Andreea Ileana | 0-6, - Jessica Marmorstein - skreč | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Clara Vlasselaer | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Daniela Carreto | 6-0, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Arcadia - tvrdý | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Mary Closs | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Carson - tvrdý | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Maribella Zamarripa | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.01.19 1. kolo kval. | vs. Honoka Kobayashi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Alice Gillan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.18 1. kolo | vs. Bianca Wolmarans | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Alice Gillan - posledné zápasy
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Laura Hietaranta | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, Jasmijn Gimbrere - skreč | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Mona Barthel | 6-4, 4-0, Mona Barthel - skreč | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Liv Hovde | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Katie Swan | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 6-0, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Gina Feistel | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tamira Paszek | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Jenna Defalco | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Audrey Albie | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Allegra Hodson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 6-4, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
20.07.23 štvrťfinále | vs. Amarni Banks | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 6-3, 6-74, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Given Roach | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Copley | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Cantanhede - koberec | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Tenika Mcgiffin | 5-7, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Urszula Radwanska | 0-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Monzon - tvrdý | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Sara Baras Matei | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu |