ZÁPAS
16.09.18 | 2. kolo kval. | Alexandra Stevenson | Alina Silich | 2-6, 6-3, 6-2 | Lisbon | tvrdý |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alexandra Stevenson vs. Alina Silich - Vzájomné zápasy
16.09.18 | 2. kolo kval. | Alexandra Stevenson | Alina Silich | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | Lisbon | tvrdý |
Alexandra Stevenson form & Alina Silich form
Alexandra Stevenson - posledné zápasy
Toronto - tvrdý I. | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Nadja Gilchrist | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Saguenay - tvrdý I. | ||||
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Jessica Ho | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.18 1. kolo | vs. Oliwia Szymczuch | 4-6, 6-2, 3-0, Oliwia Szymczuch - skreč | detail zápasu | |
Lisbon - tvrdý | ||||
17.09.18 kvalifik. | vs. Mirjam Bjorklund | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Sandy Marti | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Alina Silich | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Lexington - tvrdý | ||||
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Alessandra Crump | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Alison Bai | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Berkeley - tvrdý | ||||
17.07.18 2. kolo kval. | vs. Haruna Arakawa | 6-3, 1-4, - Alexandra Stevenson - skreč | detail zápasu | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Dominique Schaefer | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Honolulu - tvrdý | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Alyssa Tobita | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Manchester - tráva | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Kimberly Birrell | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Surbiton - tráva | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Valeria Savinykh | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Kimberly Birrell | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Dothan - antuka | ||||
16.04.18 1. kolo kval. | vs. Amanda Rodgers | 3-6, 0-2, - Alexandra Stevenson - skreč | detail zápasu | |
Pelham - antuka | ||||
10.04.18 kvalifik. | vs. Dominique Schaefer | 6-1, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
09.04.18 1. kolo kval. | vs. Taylor Nix | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
09.04.18 2. kolo kval. | vs. Keira Blackbeard | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Jackson - antuka | ||||
03.04.18 2. kolo kval. | vs. Yolande Leacock | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.04.18 kvalifik. | vs. Iga Swiatek | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.04.18 1. kolo kval. | vs. Maia Sosa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Rancho Santa - tvrdý | ||||
19.02.18 1. kolo kval. | vs. Sanaz Marand | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Loughborough - tvrdý I. | ||||
06.02.18 kvalifik. | vs. Nell Miller | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.02.18 1. kolo kval. | vs. Olivia Peet | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Saguenay - tvrdý I. | ||||
26.10.17 2. kolo | vs. Shilin Xu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.17 1. kolo | vs. Ronit Yurovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.17 kvalifik. | vs. Elizabeth Scotty | 7-5, 2-0, Elizabeth Scotty - skreč | detail zápasu | |
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Raphaelle Lacasse | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Petra Januskova | 6-3, 5-7, 6-0 | detail zápasu |
Alina Silich - posledné zápasy
W15 Ust - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Anastasia Yashchenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Alina Silich - skreč | detail zápasu | |
22.06.21 kvalifik. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
04.06.21 štvrťfinále | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.06.21 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.05.21 1. kolo | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
10.04.21 semifinále | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.04.21 štvrťfinále | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
08.04.21 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
06.04.21 kvalifik. | vs. Karyna Kachur | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 7-65, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.21 kvalifik. | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 5-2, Maria Timofeeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
04.02.21 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.02.21 1. kolo | vs. Vladlena Bokova | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | detail zápasu |