Alexandra Silva vs. Tomoe Yazawa 30.09.2019

Alexandra Silva vs. Tomoe Yazawa 30.09.2019 - W15 Santarem - porovnanie

ZÁPAS

30.09.19kvalifik.Alexandra Silva Tomoe Yazawa 6-1, 6-2 Portugal W15 Santarem tvrdý

ŠTATISTIKY

6-2

Alexandra Silva
Portugalsko
26.03.01, 18 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Japonsko
15.08.96, 23 rokov







Tomoe Yazawa
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Alexandra Silva vs. Tomoe Yazawa - Vzájomné zápasy

30.09.19kvalifik.Alexandra SilvaTomoe Yazawa6-1, 6-2 detail zápasuPortugal W15 Santarem tvrdý

Alexandra Silva - posledné zápasy

Spain W25 Seville - antuka
13.10.19
1. kolo kval.
vs. Angela Fita Boluda0-6, 2-6 prehradetail zápasu
Portugal W15 Santarem - tvrdý
01.10.19
1. kolo
vs. Matilde Morais1-6, 2-6 prehradetail zápasu
30.09.19
kvalifik.
vs. Tomoe Yazawa6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Portugal W60 Caldas - tvrdý
22.09.19
1. kolo kval.
vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez1-6, 0-6 prehradetail zápasu
Spain W15 Don - koberec
16.07.19
1. kolo
vs. Marina Benito0-6, 2-6 prehradetail zápasu
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Michelle De Groot6-4, 6-1 výhradetail zápasu
15.07.19
kvalifik.
vs. Ana Conde Vendrell1-6, 7-5, 10-6 výhradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
23.04.18
2. kolo kval.
vs. Olga Parres Azcoitia1-6, 0-6 prehradetail zápasu

Tomoe Yazawa - posledné zápasy

Portugal W15 Santarem - tvrdý
30.09.19
kvalifik.
vs. Alexandra Silva1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Spain W25+H Las - antuka
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Salma Ziouti0-6, 0-6 prehradetail zápasu
Spain W15 Don - koberec
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Carmen Garri Murcia2-6, 0-6 prehradetail zápasu
Portugal W15 Amarante - tvrdý
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Helena Narmont0-6, 0-6 prehradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
23.10.17
1. kolo kval.
vs. Katerina Filip3-6, 0-6 prehradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
16.10.17
1. kolo kval.
vs. Joanna Zawadzka1-6, 1-6 prehradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
09.10.17
1. kolo kval.
vs. Sonja Keranen3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Spain Telde - antuka
02.10.17
1. kolo
vs. Ekaterina Kholopenko1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Poland Mragowo - antuka
28.08.17
2. kolo kval.
vs. Dorota Szczygielska0-6, 0-6 prehradetail zápasu
Poland Mragowo - antuka
21.08.17
1. kolo kval.
vs. Anastasiya Kasarzheuskaya5-7, 2-6 prehradetail zápasu
Spain Las Palmas - antuka
14.08.17
kvalifik.
vs. Alexandra Alegre Ferre0-6, 1-6 prehradetail zápasu
Spain Las Palmas - antuka
07.08.17
2. kolo kval.
vs. Alexandra Alegre Ferre0-6, 0-6 prehradetail zápasu
Spain Don Benito - koberec
17.07.17
1. kolo kval.
vs. Maria Oliver Sanchez1-6, 0-1, - Tomoe Yazawa - skrečprehradetail zápasu
Portugal Cantanhede - koberec
10.07.17
2. kolo kval.
vs. Sara Lanca2-6, 0-6 prehradetail zápasu
Portugal Amarante - tvrdý
03.07.17
2. kolo kval.
vs. Francisca Jorge0-6, 0-6 prehradetail zápasu
Spain Telde - antuka
03.10.16
1. kolo
vs. Marta Perez Mur0-6, 2-6 prehradetail zápasu
03.10.16
kvalifik.
vs. Daniela Baez Friedrich6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Portugal Ponta Delgada - tvrdý
13.09.16
1. kolo
vs. Ines Murta0-6, 0-6 prehradetail zápasu
Portugal Ponta Delgada - tvrdý
05.09.16
kvalifik.
vs. Desirae Krawczyk2-6, 0-6 prehradetail zápasu
Spain Las Palmas - antuka
15.08.16
1. kolo kval.
vs. Ana Martinez Bencomo1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Spain Las Palmas - antuka
08.08.16
1. kolo kval.
vs. Daniela Baez Friedrich6-4, 2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Portugal Lisbon - tvrdý
04.07.16
1. kolo kval.
vs. Elizabet Hamaliy2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Portugal Amarante - tvrdý
27.06.16
2. kolo kval.
vs. Laura Gulbe1-6, 0-6 prehradetail zápasu
Portugal Cantanhede - koberec
20.06.16
2. kolo kval.
vs. Mafalda Fernandes1-6, 1-6 prehradetail zápasu
Portugal Oeiras - antuka
13.06.16
1. kolo kval.
vs. Lara Pedranzini2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Spain Madrid - antuka
30.05.16
1. kolo kval.
vs. Leire Kniese Jauregui4-6, 2-6 prehradetail zápasu
France Macon - tvrdý I.
29.02.16
1. kolo kval.
vs. Camille Cheli0-6, 0-6 prehradetail zápasu
Spain Las Palmas - antuka
17.08.15
kvalifik.
vs. Paula Veza1-6, 0-6 prehradetail zápasu
Spain Las Palmas - antuka
10.08.15
kvalifik.
vs. Alessandra Amodeo0-6, 4-6 prehradetail zápasu
Canada Victoria - tvrdý I.
15.06.15
1. kolo
vs. Sabastiani Leon1-6, 0-6 prehradetail zápasu
<