ZÁPAS
06.10.16 | štvrťfinále | Alexandra Perper | Yuliia Starodubtseva | 6-2, 6-3 | Chisinau | antuka |
ŠTATISTIKY
Alexandra Perper | Yuliia Starodubtseva | |
1. podanie % | 36/68 (53%) | 31/69 (45%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/36 (58%) | 13/31 (42%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/32 (44%) | 12/38 (32%) |
Vyhrané break-bally | 8/15 (53%) | 4/13 (31%) |
Vyhrané body z returnu | 44/69 (64%) | 33/68 (49%) |
Vyhrané body celkom | 79/137 (58%) | 58/137 (42%) |
Dvojchyby | 6 | 6 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alexandra Perper vs. Yuliia Starodubtseva - Vzájomné zápasy
06.10.16 | štvrťfinále | Alexandra Perper | Yuliia Starodubtseva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Chisinau | antuka |
Alexandra Perper form & Yuliia Starodubtseva form
Alexandra Perper - posledné zápasy
W25 Gatineau - tvrdý | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Quinn Gleason | 2-6, 1-4, - Alexandra Perper - skreč | detail zápasu | |
16.07.19 kvalifik. | vs. Hind Abdelouahid | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Annabelle Xu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
14.06.19 štvrťfinále | vs. Jaqueline Cristian | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.19 2. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
04.06.19 kvalifik. | vs. Ipek Oz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.05.19 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Lee | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Osprey - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Mari Osaka | 6-0, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.04.19 kvalifik. | vs. Mara Schmidt | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Camila Rojas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Pelham - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Jennifer Elie | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Palm - antuka | ||||
02.04.19 kvalifik. | vs. Emily Fanning | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Joelle Kissell | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W25+H Irapuato - tvrdý | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Karman Kaur Thandi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Plantation - antuka | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Daytona - antuka | ||||
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Norman - tvrdý | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Dalayna Hewitt | 6-70, 1-6 | detail zápasu | |
Lawrence - tvrdý I. | ||||
07.11.18 2. kolo | vs. Romy Koelzer | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.11.18 1. kolo | vs. Nadja Gilchrist | 6-74, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Macon - tvrdý | ||||
22.10.18 2. kolo kval. | vs. Julia Elbaba | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Luisa Stefani | 2-6, 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
Florence - tvrdý | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Chanelle Van Nguyen | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Anna Martemyanova | 2-6, 0-2, - Alexandra Perper - skreč | detail zápasu |
Yuliia Starodubtseva - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Francesca Jones | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Erika Andreeva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
25.02.24 kvalifik. | vs. Tereza Martincova | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-1, 6-77, 6-4 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Taylah Preston | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Sachia Vickery | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Emiliana Arango | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Hailey Baptiste | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Carol Zhao | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Louisa Chirico | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Ons Jabeur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 1-6, 7-64 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 kvalifik. | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Maddison Inglis | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Elizabeth Mandlik | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Sara Errani | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Ann Li | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Midland - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Taylor Townsend | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo | vs. Sophie Chang | 3-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W80 Macon - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Panna Udvardy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Marcela Zacarias | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Rancho - tvrdý | ||||
15.10.23 finále | vs. Lulu Sun | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Jiangxue Han | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Louisa Chirico | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Jessie Aney | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Johanne Svendsen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Magdalena Frech | 1-6, 3-6 | detail zápasu |