ZÁPAS
15.05.17 | 1. kolo kval. | Alexandra Panova | Margot Yerolymos | 6-4, 1-0, - skreč | Saint Gaudens | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alexandra Panova vs. Margot Yerolymos - Vzájomné zápasy
15.05.17 | 1. kolo kval. | Alexandra Panova | Margot Yerolymos | 6-4, 1-0, Margot Yerolymos - skreč | detail zápasu | Saint Gaudens | antuka |
Alexandra Panova form & Margot Yerolymos form
Alexandra Panova - posledné zápasy
Monterrey - tvrdý | ||||
01.04.19 kvalifik. | vs. Miyu Kato | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.03.19 2. kolo kval. | vs. Asia Muhammad | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.03.19 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 6-2, 7-610 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
05.01.19 1. kolo kval. | vs. Laura Siegemund | 6-1, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
30.12.18 2. kolo kval. | vs. Silvia Soler-Espinosa | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.12.18 1. kolo kval. | vs. Erin Routliffe | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Mona Barthel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Renata Voracova | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-67, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tashkent - tvrdý | ||||
23.09.18 kvalifik. | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Biarritz - antuka | ||||
12.09.18 1. kolo | vs. Conny Perrin | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Zagreb - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 7-65, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
29.08.18 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.18 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Olga Saez Larra | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
20.08.18 kvalifik. | vs. Marine Partaud | 6-71, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Ksenia Palkina | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
13.07.18 štvrťfinále | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.07.18 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
11.07.18 1. kolo | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 1-2, Irina Khromacheva - skreč | detail zápasu | |
09.07.18 kvalifik. | vs. Alena Fomina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Cornelia Lister | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
Stuttgart Vaihingen - antuka | ||||
28.06.18 2. kolo | vs. Marie Benoit | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.18 1. kolo | vs. Katharina Gerlach | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.18 kvalifik. | vs. Valeriya Solovyeva | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
25.06.18 1. kolo kval. | vs. Selina Dal | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Montpellier - antuka | ||||
20.06.18 2. kolo | vs. Sherazad Reix | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Alice Rame | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu |
Margot Yerolymos - posledné zápasy
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 7-66, 4-10 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Mallaurie Noel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.22 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.22 kvalifik. | vs. Jenny Lim | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Amira Ben Aissa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Reims - tvrdý I. | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Celine Naef | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Mirra Andreeva | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
16.06.22 2. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.22 1. kolo | vs. Emiliana Arango | 6-2, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Astra Sharma | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.05.22 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
22.04.22 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 2-6, - Margot Yerolymos - skreč | detail zápasu | |
20.04.22 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Oeiras - antuka | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Katharina Gerlach | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.04.22 1. kolo | vs. Emily Seibold | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W80 Oeiras - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 0-6, 9-11 | detail zápasu | |
W25 Le - antuka | ||||
21.03.22 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 2-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Leandra Nizetic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Joue - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
26.02.22 semifinále | vs. Vitalia Diatchenko | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
25.02.22 štvrťfinále | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
24.02.22 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
22.02.22 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Grenoble - tvrdý I. | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Versmold - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-1, - Margot Yerolymos - skreč | detail zápasu | |
W25 Les - tvrdý | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
21.07.21 1. kolo | vs. Clarisse Aussert | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
15.07.21 2. kolo | vs. Arianne Hartono | 2-6, 3-6 | detail zápasu |