ZÁPAS
24.04.17 | 1. kolo kval. | Alexandra Grinchishina | Hanna Sokal | 7-66, 5-7, 6-2 | Karshi | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
22.12.98, 25 rokov
22.12.98, 25 rokov
Alexandra Grinchishina vs. Hanna Sokal - Vzájomné zápasy
24.04.17 | 1. kolo kval. | Alexandra Grinchishina | Hanna Sokal | 7-66, 5-7, 6-2 | detail zápasu | Karshi | tvrdý |
Alexandra Grinchishina form & Hanna Sokal form
Alexandra Grinchishina - posledné zápasy
Antalya - tvrdý | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
24.09.18 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.18 kvalifik. | vs. Anastasia Veselova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Narine Sargsyan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Fergana - tvrdý | ||||
18.06.18 kvalifik. | vs. Ilona Kremen | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Muslima Akhunova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Karshi - tvrdý | ||||
22.04.18 kvalifik. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Aziza Yahshilikova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Varvara Flink | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
09.04.18 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-3, 5-7, 1-5, - Alexandra Grinchishina - skreč | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
19.03.18 kvalifik. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Zarema Mekhtieva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Alina Mekhtieva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 5-7, 7-63, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
05.03.18 kvalifik. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Charlotte Roemer | 1-6, 3-3, Charlotte Roemer - skreč | detail zápasu | |
Solapur - tvrdý | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Maya Jansen | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Indore - tvrdý | ||||
28.11.17 1. kolo | vs. Riya Bhatia | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Adrija Biswas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.17 kvalifik. | vs. Vanshita Pathania | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý I. | ||||
23.10.17 kvalifik. | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Muazzez Demirci | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
17.10.17 1. kolo | vs. Federica Prati | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
09.10.17 kvalifik. | vs. Isabella Tcherkes Zade | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Alisa Grachova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Fergana - tvrdý | ||||
21.06.17 1. kolo | vs. Komola Umarova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Namangan - tvrdý | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Fariza Abdullaeva | 6-0, 6-3 | detail zápasu |
Hanna Sokal - posledné zápasy
W25 Minsk - tvrdý I. | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-4, - Hanna Sokal - skreč | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Anna Parkhomenko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Elizaveta Volodko | 6-1, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Kseniya Yersh | 7-5, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Iryna Shymanovich | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Vlada Zvereva | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
03.05.19 štvrťfinále | vs. Mariam Dalakishvili | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.05.19 2. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
30.04.19 1. kolo | vs. Sofia Plotnikova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Ulyana Ayzatulina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Nika Shytkouskaya | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.19 kvalifik. | vs. Polina Golubovskaya | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Daria Kruzhkova | 2-6, 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Carole Monnet | 1-6, 6-3, 6-79 | detail zápasu | |
02.10.18 1. kolo | vs. Ielyzaveta Skorokhodova | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
26.09.18 2. kolo | vs. Helen Ploskina | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Anastasiya Klymenko | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.18 kvalifik. | vs. Alina Shcherbinina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Nasty Surkova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
23.08.18 štvrťfinále | vs. Anastasia Zakharova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
22.08.18 2. kolo | vs. Valeriya Zeleva | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Alina Silich | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.08.18 kvalifik. | vs. Elina Nepliy | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 6-2, 2-0, Noel Saidenova - skreč | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Kristina Novak | 6-1, 6-3 | detail zápasu |