ZÁPAS
20.10.18 | 1. kolo kval. | Alexandra Damaschin | Layne Sleeth | 3-6, 6-4, 6-2 | Saguenay | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Alexandra Damaschin | Layne Sleeth | |
1. podanie % | 62/103 (60%) | 72/94 (77%) |
Vyhrané body z 1.podania | 35/62 (56%) | 39/72 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 22/41 (54%) | 7/22 (32%) |
Vyhrané break-bally | 6/14 (43%) | 5/17 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 48/94 (51%) | 46/103 (45%) |
Vyhrané body celkom | 105/197 (53%) | 92/197 (47%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Layne Sleeth | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alexandra Damaschin | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Alexandra Damaschin | 0-2 | |
Alexandra Damaschin | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Layne Sleeth | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandra Damaschin | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Layne Sleeth | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alexandra Damaschin | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Layne Sleeth | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
3-6 |
2 | ||
Alexandra Damaschin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Layne Sleeth | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Alexandra Damaschin | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Layne Sleeth | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexandra Damaschin | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Layne Sleeth | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Alexandra Damaschin | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-4 | Layne Sleeth | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandra Damaschin | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Layne Sleeth | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Alexandra Damaschin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Alexandra Damaschin | 1-0 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Alexandra Damaschin | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Layne Sleeth | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexandra Damaschin | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Layne Sleeth | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandra Damaschin | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Layne Sleeth | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alexandra Damaschin vs. Layne Sleeth - Vzájomné zápasy
20.10.18 | 1. kolo kval. | Alexandra Damaschin | Layne Sleeth | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | Saguenay | tvrdý I. |
Alexandra Damaschin form & Layne Sleeth form
Alexandra Damaschin - posledné zápasy
W15 Bucharest - antuka | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Laura Schaeder | 6-3, 4-6, - Alexandra Damaschin - skreč | detail zápasu | |
09.07.19 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25+H Figueira - tvrdý | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Katherine Sebov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Christina Rosca | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Sathwika Sama | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Torun - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
26.04.19 štvrťfinále | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.04.19 2. kolo | vs. Ruxandra Schech | 2-6, 6-4, 7-69 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Agathe Timsit | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Amanda Carreras | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.04.19 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Jackson - antuka | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Julia Grabher | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Canberra - antuka | ||||
28.03.19 2. kolo | vs. Abbie Myers | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.19 1. kolo | vs. Aldila Sutjiadi | 6-74, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Canberra - antuka | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.02.19 2. kolo | vs. Camilla Scala | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.19 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.02.19 2. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
05.02.19 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.02.19 štvrťfinále | vs. Viktoriia Dema | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.02.19 2. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.19 1. kolo | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.19 2. kolo | vs. Karolina Berankova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.01.19 1. kolo | vs. Sandy Marti | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
07.12.18 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý I. | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.18 kvalifik. | vs. Andreea Ghitescu | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Riley | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Nifemi Akinbiyi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Saguenay - tvrdý I. | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Layne Sleeth - posledné zápasy
W75+H Vero - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Angella Okutoyi | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Allura Zamarripa | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Victoria Hu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Veracruz - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-711, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Elva Andrea Brindis Sanchez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Maria Navarro Oliva | 4-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Maria Dominique Fuenzalida Higareda | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60+H Calgary - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Rhea Verma | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Louisa Chirico | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Tori Kinard | 6-2, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Jasmin Jebawy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Annette Robertson | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Florence - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý I. | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Cantrell Jessica Cantrell | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Wakana Sonobe | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.23 štvrťfinále | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Florentine Dekkers | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Katie Codd | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Granby - tvrdý | ||||
17.07.23 1. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Saskatoon - tvrdý | ||||
10.07.23 1. kolo | vs. Stacey Fung | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Sumter - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Mccartney Kessler | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-1, 6-1 | detail zápasu |