ZÁPAS
05.02.19 | 1. kolo | Alexandra Damaschin | Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Alexandra Damaschin | Doga Turkmen | |
1. podanie % | 27/41 (66%) | 27/41 (66%) |
Vyhrané body z 1.podania | 14/27 (52%) | 7/27 (26%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/14 (71%) | 4/14 (29%) |
Vyhrané break-bally | 7/9 (78%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 30/41 (73%) | 17/41 (41%) |
Vyhrané body celkom | 54/82 (66%) | 28/82 (34%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Alexandra Damaschin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Doga Turkmen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexandra Damaschin | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Doga Turkmen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandra Damaschin | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Alexandra Damaschin | 5-0 | |
6-0 |
2 | ||
Alexandra Damaschin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Doga Turkmen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexandra Damaschin | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Doga Turkmen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexandra Damaschin | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Doga Turkmen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandra Damaschin | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Doga Turkmen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
10.10.02, 21 rokov
31 635 $
10.10.02, 21 rokov
31 635 $
Alexandra Damaschin vs. Doga Turkmen - Vzájomné zápasy
05.02.19 | 1. kolo | Alexandra Damaschin | Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Alexandra Damaschin form & Doga Turkmen form
Alexandra Damaschin - posledné zápasy
W15 Bucharest - antuka | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Laura Schaeder | 6-3, 4-6, - Alexandra Damaschin - skreč | detail zápasu | |
09.07.19 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25+H Figueira - tvrdý | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Katherine Sebov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Christina Rosca | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Sathwika Sama | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Torun - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
26.04.19 štvrťfinále | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.04.19 2. kolo | vs. Ruxandra Schech | 2-6, 6-4, 7-69 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Agathe Timsit | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Amanda Carreras | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.04.19 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Jackson - antuka | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Julia Grabher | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Canberra - antuka | ||||
28.03.19 2. kolo | vs. Abbie Myers | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.19 1. kolo | vs. Aldila Sutjiadi | 6-74, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Canberra - antuka | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.02.19 2. kolo | vs. Camilla Scala | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.19 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.02.19 2. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
05.02.19 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.02.19 štvrťfinále | vs. Viktoriia Dema | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.02.19 2. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.19 1. kolo | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.19 2. kolo | vs. Karolina Berankova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.01.19 1. kolo | vs. Sandy Marti | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
07.12.18 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý I. | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.18 kvalifik. | vs. Andreea Ghitescu | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Riley | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Nifemi Akinbiyi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Saguenay - tvrdý I. | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Doga Turkmen - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alice Rame | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Natalija Senic | 4-6, 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Sara Dols | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Iana Kravchenkova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Anika Jaskova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Eleanor Baglow | 4-6, 0-3, - Doga Turkmen - skreč | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Alexia-Shara Iancu | 5-7, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
24.08.23 štvrťfinále | vs. Anastasia Safta | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 0-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Kristiana Sidorova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Kristiana Sidorova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Camilla Zanolini | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Emma Martellenghi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Tiffany William | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 1-6, 3-6 | detail zápasu |