ZÁPAS
28.10.18 | 2. kolo kval. | Alexandra Damaschin | Alexandra Riley | 6-0, 6-0 | Toronto | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Alexandra Damaschin | Alexandra Riley | |
1. podanie % | 18/28 (64%) | 13/30 (43%) |
Vyhrané body z 1.podania | 17/18 (94%) | 5/13 (38%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/10 (70%) | 1/17 (6%) |
Vyhrané body z returnu | 24/30 (80%) | 4/28 (14%) |
Vyhrané body celkom | 48/58 (83%) | 10/58 (17%) |
Dvojchyby | 0 | 5 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Alexandra Riley | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexandra Damaschin | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Alexandra Riley | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alexandra Damaschin | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Alexandra Riley | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandra Damaschin | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Alexandra Riley | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexandra Damaschin | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Alexandra Riley | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandra Damaschin | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Alexandra Riley | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-0 | Alexandra Riley | |
0-0, 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alexandra Damaschin vs. Alexandra Riley - Vzájomné zápasy
28.10.18 | 2. kolo kval. | Alexandra Damaschin | Alexandra Riley | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Toronto | tvrdý I. |
Alexandra Damaschin form & Alexandra Riley form
Alexandra Damaschin - posledné zápasy
W15 Bucharest - antuka | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Laura Schaeder | 6-3, 4-6, - Alexandra Damaschin - skreč | detail zápasu | |
09.07.19 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25+H Figueira - tvrdý | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Katherine Sebov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Christina Rosca | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Sathwika Sama | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Torun - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
26.04.19 štvrťfinále | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.04.19 2. kolo | vs. Ruxandra Schech | 2-6, 6-4, 7-69 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Agathe Timsit | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Amanda Carreras | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.04.19 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Jackson - antuka | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Julia Grabher | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Canberra - antuka | ||||
28.03.19 2. kolo | vs. Abbie Myers | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.19 1. kolo | vs. Aldila Sutjiadi | 6-74, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Canberra - antuka | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.02.19 2. kolo | vs. Camilla Scala | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.19 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.02.19 2. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
05.02.19 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.02.19 štvrťfinále | vs. Viktoriia Dema | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.02.19 2. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.19 1. kolo | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.19 2. kolo | vs. Karolina Berankova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.01.19 1. kolo | vs. Sandy Marti | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
07.12.18 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý I. | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.18 kvalifik. | vs. Andreea Ghitescu | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Riley | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Nifemi Akinbiyi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Saguenay - tvrdý I. | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Alexandra Riley - posledné zápasy
Cali - antuka | ||||
28.01.23 1. kolo kval. | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Matea Roki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
11.01.23 1. kolo | vs. Natacha Schou | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nairobi - antuka | ||||
24.11.22 1. kolo | vs. Prisha Vyas | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.11.22 2. kolo | vs. Sabastiani Leon | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Calgary - tvrdý I. | ||||
07.11.22 kvalifik. | vs. Ana Grubor | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Wing Kiu Jacqueline Lam | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Bucaramanga - antuka | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Prisha Vyas | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Maegan Manasse | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
04.06.22 1. kolo | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 3-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
W60+H Santiago - antuka | ||||
08.11.21 1. kolo | vs. Fernanda Astete | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
07.11.21 kvalifik. | vs. Martina Alcaino Vergara | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Midland - tvrdý I. | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Las - tvrdý | ||||
05.10.21 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Medellin - antuka | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Ibague - antuka | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Maria Paula Vargas Triana | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Evansville - tvrdý | ||||
13.07.21 1. kolo kval. | vs. Qavia Lopez | - Alexandra Riley - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Fitriani Sabatini | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Valeria Bhunu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Dubai - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Ksenia Laskutova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Verena Meliss | 1-6, 0-4, - Alexandra Riley - skreč | detail zápasu | |
21.01.20 kvalifik. | vs. Sylvia Schenck | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
17.01.20 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Heranne Excellent | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Taipei - koberec | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Guatemala - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Alexandra Anttila | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Lagos - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Lagos - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Pretoria - tvrdý | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Zeel Desai | 1-6, 2-6 | detail zápasu |