ZÁPAS
09.10.13 | 1. kolo | Alexandra Cadantu | Melanie Klaffner | 7-64, 6-2 | Linz | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Alexandra Cadantu | Melanie Klaffner | |
1. podanie % | 44/67 (66%) | 44/72 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/44 (66%) | 26/44 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/23 (65%) | 13/28 (46%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 33/72 (46%) | 23/67 (34%) |
Vyhrané body celkom | 77/139 (55%) | 62/139 (45%) |
Dvojchyby | 5 | 3 |
Esá | 2 | 2 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alexandra Cadantu vs. Melanie Klaffner - Vzájomné zápasy
02.02.22 | 1. kolo | Alexandra Cadantu | Melanie Klaffner | 6-2, 6-0 | detail zápasu | W25 Sharm | tvrdý |
09.10.13 | 1. kolo | Alexandra Cadantu | Melanie Klaffner | 7-64, 6-2 | detail zápasu | Linz | tvrdý I. |
Alexandra Cadantu form & Melanie Klaffner form
Alexandra Cadantu - posledné zápasy
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Bondar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Kateryna Volodko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 2-6, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 7-64, 1-6, 0-2, - Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Turati | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-74, 0-2, - Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 1-5, - Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 2-5, - Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
05.08.23 finále | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.08.23 semifinále | vs. Dalila Spiteri | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
03.08.23 štvrťfinále | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Darja Semenistaja | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.07.23 štvrťfinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.07.23 3. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Anika Jaskova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
08.07.23 semifinále | vs. Julia Middendorf | 7-64, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.07.23 štvrťfinále | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-62, 7-5 | detail zápasu |
Melanie Klaffner - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Agustina Chlpac | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Anastasia Goncharova 2 | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Vlada Kozak | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Danielle Daley | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 3-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Annelin Bakker | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lara Salden | 5-7, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 5-7, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Angelica Moratelli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Gaia Greco | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Michaela Laki | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Sopo - antuka | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Dalayna Hewitt | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sofia Sanchez Molano | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Mosquera - antuka | ||||
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Jokic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Emma Lene | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Dalma Galfi | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Lisbon - antuka | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.22 kvalifik. | vs. Helena Buchwald | 3-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Zeel Desai | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
26.07.22 kvalifik. | vs. Chiara Scholl | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.07.22 1. kolo kval. | vs. Victoria Pohle | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Eszter Meri | 0-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
18.07.22 kvalifik. | vs. Nikola Breckova | 3-6, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 6-2, 6-2 | detail zápasu |