ZÁPAS
26.07.13 | štvrťfinále | Alexandra Cadantu | Galina Voskoboeva | 6-3, 6-73, 6-3 | Baku | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Alexandra Cadantu | Galina Voskoboeva | |
1. podanie % | 76/110 (69%) | 58/88 (66%) |
Vyhrané body z 1.podania | 47/76 (62%) | 35/58 (60%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/34 (44%) | 12/30 (40%) |
Vyhrané break-bally | 8/13 (62%) | 4/12 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 41/88 (47%) | 48/110 (44%) |
Vyhrané body celkom | 103/198 (52%) | 95/198 (48%) |
Dvojchyby | 10 | 3 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alexandra Cadantu vs. Galina Voskoboeva - Vzájomné zápasy
26.07.13 | štvrťfinále | Alexandra Cadantu | Galina Voskoboeva | 6-3, 6-73, 6-3 | detail zápasu | Baku | tvrdý |
11.04.11 | štvrťfinále | Galina Voskoboeva | Alexandra Cadantu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Casablanca | antuka |
Alexandra Cadantu form & Galina Voskoboeva form
Alexandra Cadantu - posledné zápasy
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Bondar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Kateryna Volodko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 2-6, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 7-64, 1-6, 0-2, - Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Turati | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-74, 0-2, - Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 1-5, - Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 2-5, - Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
05.08.23 finále | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.08.23 semifinále | vs. Dalila Spiteri | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
03.08.23 štvrťfinále | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Darja Semenistaja | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.07.23 štvrťfinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.07.23 3. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Anika Jaskova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
08.07.23 semifinále | vs. Julia Middendorf | 7-64, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.07.23 štvrťfinále | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-62, 7-5 | detail zápasu |
Galina Voskoboeva - posledné zápasy
New York - tvrdý | ||||
16.08.19 1. kolo kval. | vs. Sophie Chang | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Jurmala - antuka | ||||
21.07.19 1. kolo kval. | vs. Valentyna Ivakhnenko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rabat - antuka | ||||
27.04.19 1. kolo kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Grado - antuka | ||||
30.05.17 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nurnberg - antuka | ||||
20.05.17 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Yokohama - tvrdý | ||||
10.03.17 štvrťfinále | vs. Akiko Omae | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.17 2. kolo | vs. Haruna Arakawa | 6-0, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.17 1. kolo | vs. Mai Minokoshi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Budapest - tvrdý I. | ||||
19.02.17 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-75, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
Fed Cup - tvrdý I. | ||||
11.02.17 Rubber 1 | vs. Naomi Osaka | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.17 Rubber 1 | vs. Nicha Lertpitaksinchai | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.02.17 Rubber 1 | vs. Na-Lae Han | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Taipei City - tvrdý I. | ||||
30.01.17 1. kolo | vs. Katerina Siniakova | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.17 1. kolo | vs. Elina Svitolina | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
11.01.17 2. kolo | vs. Kiki Bertens | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.17 1. kolo | vs. Pauline Parmentier | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Shenzhen - tvrdý | ||||
01.01.17 1. kolo | vs. Tsvetana Pironkova | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
15.12.16 štvrťfinále | vs. Natalia Vikhlyantseva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.12.16 2. kolo | vs. Barbara Haas | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.16 1. kolo | vs. Kristina Kucova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
24.11.16 2. kolo | vs. Maria-Teresa Torro-Flor | 7-5, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.16 1. kolo | vs. Aleksandrina Naydenova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
14.11.16 1. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.11.16 kvalifik. | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.16 1. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Darmstadt - antuka | ||||
18.07.16 kvalifik. | vs. Andrea Gamiz | 6-72, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Deborah Kerfs | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
13.07.16 1. kolo | vs. Quirine Lemoine | 2-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
25.06.16 finále | vs. Anastasiya Komardina | 6-73, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
24.06.16 semifinále | vs. Sabina Sharipova | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu |